,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Рейдерське захоплення каналу ТВі. Повна картина подій 23 квітня
+3
23.04.2013. Що сталося з ТВі -- корпоративний конфлікт чи рейдерське захоплення? Протягом цілого дня це з'ясовували ще вчорашні гендиректор каналу та власник Костянтин Кагаловський. Дивіться ексклюзивні кадри повної картини подій

Робочий день на ТВі сьогодні починався начебто як завжди: Павло Шеремет писав черговий випуск своєї програми «Проти ночі» з російською зіркою Алєксандром Расторгуєвим. Тим часом гендиректора ТВі Наталку Катеринчук несподівано не пустили до приміщення каналу. Їй довелось викликати міліцію. Разом із нею підтягнулась група народних депутатів від «УДАРу», репортери та спецкореспондент «Телекритики».

Після тривалого тупцювання всієї процесії перед зачиненими дверима та сюрреалістичних перемовин із охороною двері нарешті відчинились, і опальне керівництво ТВі прорвалось на канал. Внаслідок цього прориву Наталка Катеринчук та Артем Шевченко отримали по обличчям. До збудженого натовпу вийшов екс-заступник директора з безпеки ТВі Олег Радченко і так доброзичливо запросив народних депутатів разом з екс-керівником каналу до свого кабінету, наче це не він давав команду охороні їх будь-що не пускати. Втім, хто саме цю команду таки дав, поки так і не вдалось з'ясувати. Триває службове розслідування.

В кабінеті першу скрипку зіграв дипломований юрист-УДАРівець, який констатував відсутність документів, що давали би право подібним чином діяти Олегу Радченку, Артему Шевченку та начебто новому інвестору, американському бізнесмену Олександру Альтману. Ба навіть більше: з'ясувалось, що Наталя Катеринчук напередодні звільнила Олега Радченка, тож чому він зміг пройти на канал, а вона -- ні, стало зовсім не зрозуміло. Притиснутий таким поворотом подій до стінки Олег Радченко пригрозив, що буде розбиратися з паном Альтманом, який його підставив (!). Далі процесія перемістилась в офіс «Нового громадянина», де разом з власником ТВі Костянтином Кагаловським відбулась прес-конференція. У Кагаловського дрижали руки, але він спромігся розповісти усім присутнім анекдот про «жидів, які розікрали Росію», відповідаючи на питання, хто такий Альтман.

Увечері на ТВі відбулись загальні збори колективу каналу, які завершились тим, що більшість колективу (за винятком Віталія Портникова, Єгора Чечеринди та Артема Шевченка) оголосила страйк. «ВідеоТеКа» стежитиме за розвитком ситуації.


My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх