,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Північнокорейське ТБ показало Кім Чен Іра у скляній труні
-8
Національне телебачення КНДР показало кадри, на яких зображено прозору труну з тілом померлого керівника країни Кім Чен Іра.

Одягнений Кім Чен Ір у звичний мундир кольору хакі, велика частина тіла вкрита червоною тканиною.

Сьогодні почалася церемонія прощання з північнокорейським лідером. Згідно з інформацією ЦТАК, тисячі рядових корейців прийшли попрощатися з покійним главою держави. Напередодні весь світ обійшли кадри громадян КНДР, які плачуть перед пам'ятниками Кім Чен Іру.

Нагадаємо, беззмінний лідер КНДР Кім Чен Ір помер 17 грудня, проте оголошено про це було лише в понеділок. Як повідомило ЦТАК, Кім Чен Ір переніс серцевий напад, і його не могли врятувати, незважаючи на використання "кожного можливого ​​заходу надання першої допомоги".

Тіло глави Північної Кореї перебуває в усипальниці Кимсусан, де похований його батько, колишній президент КНДР Кім Ір Сен, котрий помер улітку 1994 року. Похорон відбудеться 28 грудня.

Влада КНДР пообіцяла під керівництвом наступника Кім Чен Іра, його сина Кім Чен Уна продовжувати справу чучхе, прагнути до миру і возз'єднання на Корейському півострові.
-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх