,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Голод-33(1991)
-17Про народну трагедію України — Голодомор 1932—1933 рр. В центрі сюжету — трагічна доля української родини, і трагедію цю глядач побачить очима дитини.# В знімальної групи була ідея відправити одну з копій фільму Лазару Кагановичу - одному з ініціаторів проведення Голодомору 1932-33 років. Однак цього не сталося - в останній день зйомок фільму Каганович помер.
# Для зйомок епізодів масовки були залучені селяни з навколишніх сіл.
# Епізоди в зруйнованій церкві знімались в церкві на Чернігівщині, в околицях міста Прилуки, яка на момент зйомок була в такому стані, в якому її залишили більшовики - повністю зруйнована. Сцена служби божої на початку фільму знімалась в тій самій церкві - після зйомок основних епізодів церкву відреставрували і зняли в ній службу. Церква продовжила функціонувати і після зйомок.
# Епізод, де більшовики викидають з поїзда тіла розстріляних селян, знімався на Київщині. В зйомках були задіяні професійні каскадери.
# Один з головних історичних консультантів фільму, історик Джеймс Мейс, який вивчав події Голодомору, знявся в епізодичній ролі американського журналіста Волтера Дюранті, який підтримував радянську владу і приховував події Голодомору. Ця сцена не попала в кінцевий варіант фільму.
# В епізодичній ролі худого діда, який говорить сину Мирона, Андрієві тікати, виступив колишній в'язень Соловків, який відсидів там 25 років.
# Фільм знімався на добровільні кошти. Головним продюсером фільму виступив закарпатський банк "Лісбанк", який мав отримати частку прибутків від прокату. Однак, переглянувши готовий фільм, продюсери були настільки розчулені, що вирішили відмовитись від повернення коштів, а наполягли на тому, щоб фільм побачили якомога більше людей. Фільм вийшов в прокат на телебаченні на каналі УТ-1 напередодні Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, за яким Україні набула незалежності.


Для москалів:-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх