,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


0
ШАРГОРОДЧАНИН ТРЕТИНУ СВОЄЇ ВІДПУСТКИ ПРОВІВ У БОМБОСХОВИЩІ

Спогади про давню поїздку до Ізраїлю

За долю свого чоловіка, батька, сина переживали рідні

Олег Іванович довго вагався, щоб прийти до редакції. Але на цьому настояла дружина. Про зустріч ми домовлялися напередодні. Молодий чоловік, якому нещодавно виповнилось 45років, розповів про свою поїздку до Ізраїлю...
Отредактировал irenasem (13 июня 2011)
Причина: Вставила картинку
0
Життя таке як ми його бачим. – Більш ніж 20 років терпіла я незручності, – говорить Віра Іванівна, 68-річна жінка з міста Калинівки Вінницької області , – спочатку була гуля, потім розрослася. Коли прийшла до центральної районної лікарні, черговий лікар, що чергував в приймальному відділенні і обслідував мене та сказав: “такої грижі я ще не бачив”.
Операцію жінці зробили . Оперував її особисто завідуючий хірургічним відділенням Калинівської ЦРЛ Валерій Якимець, , він і лікує жінку і в після операційний період.
– Цю грижу називають “генеральською”, а так пупова невправима грижа. Операція відповідальна – говорить Валерій Павлович.
0
Учитель воскрес из мёртвых

Учитель воскрес из мёртвых.И зла ни на кого не держит.Вот такая история произошла в одной из школ в Винницкой области.Правда,учитель вовсе не умирал.Подшутили над ним ,кто думаете?Разумеется ,не ученики -а молодые учителя с 1 категорией.Они ,от нечего делать сделали принтерную копию его фотографии и повесили ёё на траурный стенд в коридоре.Чёрная кайма а внизу горят свечи.....
0
Рекордсмена по крадіжці худоби затримано

Андрій Т. з Барського району має понад 60 епізодів крадіжки худоби в Шаргородському Муровано-Куриловецькому, Барському районах Вінницької області, а також в інших районах України. В кінці 90-х років його було затримано і він утримувався під вартою. Під час проведення слідчого експеримента в його рідному селі в сусідньому Барському районі, Андрій попросив правоохоронців дозволити йому зайти до батьківської оселі, щоб вмитися та взяти особисті речі. Не дивлячись на пильну охорону будинку, обвинуваченому вдалося непомітно втекти. Пошук його тривав до 10 років.
0
Врятований чоловік мав у кишені наркотики

Співробітниками транспортної міліції помітили в районі залізничної колії чоловіка, що перебував в нетверезому стані. Неподалік від цього місця рухався в бік залізничної станції пасажирський потяг. Правоохоронці підбігли до чоловіка, взяли його під руки і відвели в безпечне місце. Але поскільки, врятований був у стані алкогольного сп’яніння, то його відвели до чергової частини...
0
Матеріальну допомогу отримали померлі...

БУВ ТАКИЙ ВИПАДОК...Саме такі прикрі факти виявили правоохоронці здійснюючи перевірку однієї профспілки . Фактично, самі розумієте, покійні матеріальну допомогу не отримали ні при житті, ні після смерті. Просто ці гроші осіли в чужих кишенях відповідальних осіб, що зловживали своїм службовим становищем.
0
Грабіжник виявився вегетаріанцем. До того ж із кримінальним минулим

Грабіжник виявився із кримінальним минулим
Нещодавно о третій годині ночі на четвертій платформі залізничного вокзалу на станції Жмеринка громадянин М. із корисливих спонукань та з метою заволодіння чужим майном, шляхом ривка з руки відкрито викрав та привласнив особисте майно громадянки З. Жінка, яка очікувала потяг №49 сполученням “Київ-Трускавець” так і не змогла через цю пригоду вчасно виїхати до Трускавця. Тим більш під час грабежу жінка разом з речами втратила і залізничний квиток, вартість якого становила біля 100 гривен. Під час сутички з грабіжником потерпіла впала на землю, внаслідок чого отримала тілесні ушкодження. Вартість викраденого становить 1900 гривень. Зловмисник з місця пригоди зник.
0
Реальна ціна людського життя

Людське життя оцінено менш ніж опора контактної лінії електромережі, дерев’яного паркану, проте більш ніж молоде деревце.
З Галиною Сергіївною, жителькою Шаргорода Вінницької області, ми познайомились випадково, коли поверталися разом до Шаргорода рейсовим автобусом з Вінниці. Жінка останнім часом їхала до обласного центру досить часто, в другій міській лікарні лежала її дочка Марина, яка стала жертвою дорожньо-транспортної пригоди
0
Невдячний син обчистив батьків

Приїхавши провідати батьків, син обікрав їх. 40-річний чоловік забрав бронзову статуетку – сімейну реліквію та розкурочив старий автомобіль на якому їздив колись генерал Журавльов. Військове з’єднання останнього брали участь у бойових діях при звільненні міст Львів, Дрогобич, Борислав, Самбір.
Бронзова статуетка середини ХІХ століття, що передавалась з покоління в покоління, зникла після від’їзду сина з батьківського дому.
А автомобіль “Вілліс” американського виробництва 1942 року, який так бажала придбати одна із київських кіностудій, надовго став на якір, бо і тут попрацював син.

Отредактировал irenasem (4 мая 2011)
Причина: Вставила картинку
0
Злодій з посвідченням “ліквідатора” 2 категорії

Почастішали злочини в привокзальних готелях.Із записника оперуповноваженого карного розшуку.АрхІв
Поки постоялець привокзального готелю, що на станції Вапнярка, мився в душовій, його сусід по кімнаті викрав годинник, гаманець з грошима, штани і зник. Загальна сума викраденого перевищила 1100 гривень. Потерпілий, який зайшов до кімнати і побачивши відсутність власних речей забив сполох. На місце пригоди прибули правоохоронники з лінійного відділення внутрішніх справ. Проте пошуки зловмисника на першому етапі не дали ніяких результатів, справа в тому, що у чергового адміністратора не виявилося паспортних даних про підозрюваного – реєстрація на проживання в кімнатах відпочинку проводилась за посвідченням учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній станції 2 категорії серія "А" №287348 від 28.12.1992, яке було видане Івано-Франківською обласною державною адміністрацією.
Не подумайте, справді. що зловмисник в минулому був чесною людиною і патріотом. При перевірці виявилося, що власник цього посвідчення ніякого відношення до пригоди не має, а посвідчення загубив нещодавно...
І все-таки після активних пошуків злодія затримали через кілька годин на станції Крижопіль. При ньому виявилося те саме посвідчення “ліквідатора” за яким був зареєстрований у привокзальному готелі та мав пільги на проїзд в залізничному транспорті.
Отредактировал irenasem (4 мая 2011)
Причина: Вставила картинку
0
Як наші козаки норвежців виручали

Із записника оперуповноваженого карного розшуку.Архів.
Гості з Норвегії давно вже залишили Україну, повернувшись до себе на батьківщину. Та найбільш пам’ятним знімком у фотоальбомі Хайгена Андерса та Фалдита Пер Крістіана є знімок у відділенні транспортної міліції, на якому норвежці знялися разом з працівниками правоохоронних органів. Не подумайте. що недавні наші гості – поліцейські і перебували тут, обмінюючись досвідом. Вони звичайні туристи, а фотокартка має незвичайну історію...
Одного разу норвежці їхали потягом №26 сполученням “Львів-Одеса” у вагоні №4. О третій годині ночі на перегоні між станціями Жмеринка-Ярошенка-Рахни двоє наших співвітчизників викрали у іноземців і гроші, і речі. Якщо у Хайгена зникли тільки гроші, то у його приятеля зник фотоапарат з плівкою, в тому числі і вже з відзнятою, а також бінокль, радіоприймач тощо.
До пошуків вагонних злодіїв були залучені працівники не тільки Жмеринського лінійного відділу внутрішніх справ на Південно-Західній залізниці, попереджені сусідні відділення, вже на Одеській залізниці.
Пошуки зловмисників були недовгими. Викрадене вилучено і повернуто іноземним громадянам.
На радощах норвезькі туристи, недавні потерпілі, сфотографувалися з українськими міліціонерами саме тим фотоапаратом, якого їм повернули.
Отредактировал irenasem (4 мая 2011)
Причина: Вставила картинку
0
Тепловоз и 2 вагона пригородного поезда сошли с рельс

Происшествие

Недавно,в вечернее время в 20часов 40минут на 63км пикет номер 9 ,перегона "Бершадь-Рудница"Одесской железной дороги ,что на територии Песчанского района Винницкой области сошёл с рельс тепловоз ТУ-2 с двумья пассажирскими вагонами-маломерного пригородного поезда сообщением Гайворон-Рудница.В нём находилось 19 пассажиров.Никто из них не пострадал.Всех пассажиров перевезли до станции Рудница другим пригородним поездом без каких либо проблем.Проводится расследование проишествия соответсвующими органами.Одна из версий произошедшего - плохое состояние пути.
0
ЖЕРТВОЮ ГРАБІЖНИКІВ СТАВ КОЛИШНІЙ ПРАВООХОРОНЕЦЬ..

Проте, офіцер міліції у відставці ,особисто затримав одного із підозрюваних і сприяв затриманню двох інших співучасників злочину.
Отредактировал nemov (24 апреля 2011)
Причина: Додай якесь фото та посилання
0
Колишній сержант обікрав магазин

Сергій (ім’я змінено) тільки відслужив у армії і повернувся додому в одне із сіл Вінницькоі області .Батьки знову зробили сину святковий вечір, майже такий, як і півтора роки тому, коли відправляли його до війська. Сергій розповідав товаришам і односельчанам про те, що служба йому сподобалась, у військовій частині навіть пропонували залишитися за контрактом, але він не погодився..
Отредактировал nemov (24 апреля 2011)
Причина: Додай якесь фото та посилання
0
Провідник міжнародного потяга побив жмеринчанина

Сам потерпілий продав біля цього потягу мінеральну воду та пиво. Біля вагону №8 він передав одному із пасажирів пиво, однак той не розрахувався, точніше відмовився платити. Між чоловіками виникла суперечка, до неї втрутилася і рідна сестра потерпілого. В цей час провідник даного вагону рукапи взяв жінку за верхній одяг і почав тягати її в різні боки. Брат жінки почав розбороняти їх, однак той невідомий чоловік, що відмовився платити за пиво вдарив його ногою в обличчя. Від нанесеного удару молодий чоловік впав на перон, а коли він намагався піднятися, провідник міжнародного потягу також наніс йому удари в обличчя, причому як гестапівець на допитах...
Отредактировал nemov (24 апреля 2011)
Причина: Додай якесь фото та посилання
0
Обікрали нареченого


Із записника транспортного прокурора
Олег повертався з плавання і поспішав до своєї нареченої в Хмельницьку область. На станції Рахни його очікувала родина, власне, Олег мав передати їм лише свої речі, а далі слідувати цим же потягом. По телефону мати радила сину залишити і батькам гроші, в дорозі все може бути. Однак Олег не послухав... По станції Вапнярка до купе моряка торгового флоту підсіли двоє осіб з Кавказу. Познайомились. Сусіди по купе були свідками розмови Олега з батьками. На станції Рахни Олег передав більшу частину валіз своїм батькам, допомагали і сусіди по купе.
- Ми з християни, повинні допомагати один одному, - сказав Олегу новий знайомий на ім’я Марат. Вже темніло і пасажири прилягли відпочити. Олег перед сном думав все про Наталю, свою наречену. При приїзді до неї, вони підуть разом купувати обручки, плаття, костюм тощо. Обговорять, де будуть проводити весілля...
З цими думками юнак і заснув. Поїзд залишив станцію Жмеринка і взяв курс на Хмельницький. Сусіди по купе в цей час не дрімали. Вони тихо підвелися і витягли з кишень Олега гроші. Та хлопець пробудився, однак виду не подав.
Отредактировал nemov (28 апреля 2011)
Причина: Вставила картинку
0
Зник пасажир з міжнародного потяга


Одного разу на станції Жмеринка,що Вінницькій області, під час стоянки міжнародного потяга “Москва-Кишинів” несподівано зник пасажир. 25-річний молодий чоловік не зайняв своє мікупе і його друзі забили тривогу. Залізничники заспокоювали пасажирів:
– Не турбуйтеся, якщо відстав, то йому обов’язково допоможуть повернутися додому, наступним потягом.
Однак до жмеринських залізничників та правоохоронців за допомогою з цього приводу протягом тижня ніхто не звертався. Через вісім днів до Жмеринки прибули рідні зниклого пасажира, включаючи його тестя та дружину. Родина зробила заяву про зникнення людини,було представлено фотокартки аби орієнтувати співробітників транспортної міліції на пошуки зниклого родича. Протягом тижня пошуків жмеринські правоохоронці так і не виявили зниклого пасажира, бо в самому місті його не було.
Отредактировал nemov (17 апреля 2011)
Причина: Вставила картинку
0
В аварійні шахти проникали люди


Цей відчайдушний крок робили чоловіки аби прогодувати свої сім’ї. Будівельні блоки користуються особливим попитом у замовників,що ведуть будівництво.Тому люди думають, що держава не збідніє, коли в аварійних закритих шахтах вони наріжуть одну-другу сотню блоків. Одягнувшись відповідно та прихопивши шахтарські ліхтарі чоловіки групами час від часу навідувались до аварійних шахт, що в селі Джурині,Шаргородського району, Вінницькоі області. Біля самого входу в шахту ,блоки нарізати не представляється можливим, тут все “зачистили”. Тому треба було шукати відповідне місце в шахті за сотні метрів вглиб.
Отредактировал nemov (24 апреля 2011)
Причина: Вставила картинку
0
Неповнолітні пограбували охоронника потяга


Хоча на першому плані вони тільки хотіли вночі налякати дівчат-провідників
Отредактировал nemov (2 декабря 2010)
Причина: ошибка в заголовке
0
Колишнього прикордонника оштрафовано за хуліганство


Такою виявилася постанова суду на протиправні дії чоловіка в громадському місці на території Жмеринського залізничного вокзалу,що в Вінницькій області. У вечірній час громадянин знаходився в залі очікування в нетверезому стані.
0
Бецалель Шіф відвідав Вінницю, ряд районів області, зробив короткочасну зупинку в Шаргороді. Ізраїльський гість ознайомився з побутом єврейського містечка, побував біля споруди старовинної синагоги, відвідав могилу цадиків (праведників) на старому єврейському кладовищі. Власне, Бецаль Шіф до України приїздить не вперше.
Він ведучий телепрограми “Традиції” на самому популярному в Ізраїлі “дев’ятому каналі”, який транслює свої програми на російській мові. Тому перебування на Поділлі дуже зацікавило ізраїльського гостя. До того ж Бецалель Шіф директор видавництва “Шамір”, що спеціалізується на видавництві релігійної літератури переведеної на російську мову. Сам пан Бецалель володіє вільно дев’ятьма мовами і він особисто приймав участь в перекладі таких книг, як сидур (молитовник) “Тегілат Гашем” з івриту на російську мову, а також книги “Тігілім”, “Танія” тощо.
Бецалель Шіф зустрівся з представниками єврейських громад, мав розмову з головним рабином Вінницької області Шаулем Горовицем.
Під час цих зустрічей ізраїльський гість цікавився життям єврейських громад. Бецалель Шіф відвідав Вінницьку СЗОШ “ОР АВНЕР”, де виступив перед учнями та вчителями школи. Приємне враження справило на Бецалеля стелажі в шкільній бібліотеці та синагозі, на яких стояли його книги, якими постійно користуються щодня десятки людей. Кілька примірників отримали в подарунок троє шаргородчан з підписом директора видавництва.

Ігор Браверман
0
Із записника прокурора транспортної прокуратури

Власне, дії громадян можна зрозуміти, вони лише затримали грабіжника з викраденим та до приходу міліції утримували затриманого у щільному оточенні. А будь-яка спроба затриманого прорвати потрійне кільце оточення зазнавало невдачі, до того ж під час суперечки та пору представникам громадськості він отримав кілька стусанів... В основному, рукоприкладством займалися жінки, односельчанки потерпілої. А щоб затриманий не розпускав руки сам, один із інтелігентних чоловіків – учасник затримання, запропонував свій пасок зі штанів, щоб ним зв’язати руки грабіжнику.
0
Моменти життя

Рахни-Лісові колись було селом гончарів
- 34 двори займалися гончарною справою, - каже Тетяна Пірус, завідуюча навчально-науковою лабораторією з етнографії Поділля Вінницького державного педагогічного університету. Сама Тетяна Петрівна народилася і виросла у Вінниці, проте дитинство і юність під час канікул провела в Рахнах-Лісових у бабусь та дідусів, що жили там. Гончарною справою займалася і її прабабуся, в родині були і ткалі та ковалі. Сьогодні гончарним промислом в селі володіє лише одна людина Михайло Чайка. Михайло Іванович у свої 83 роки гончарної професійної хватки не втратив. Нога невпинно рухає гончарний верстат, а руки майстерно формують майбутні вироби із глини.
Майстерністю сільського гончара захоплюються усі, з нетерпінням чекають поки не буде сформований новий глечик. І ось він вже готовий. Його залишається лише обпалити.
Тетяна Петрівна бере в руки ще вологий виріб і протягує його людині, яка цікавиться гончарною справою, даючи настанови, як краще завершити формування глечика.
“Не святі горшки ліплять”, - кажуть в народі.
Секретар сільської ради Ольга Свиридова має особливу думку:
- Михайло Чайка хороша і порядна людина, жива легенда і приклад для наслідування. У нього є небагато учнів, головне, щоб вони продовжили його справу.

Ігор Браверман, Шаргородський район Вінницької обл.
0
Моменти життя
Із записника прокурора транспортної прокуратури

Співробітника транспортної міліції з Донецька, якого обґрунтовано підозрювали у скоєнні даного злочину було звільнено з органів МВС, а згодом і засуджено. Крадіжка була здійснена ним під час виконання службових обов’язків, коли той супроводжував поїзд 323 сполученням Львів-Запоріжжя. Своїм аморальним вчинком молодий чоловік в погонах зробив “ведмежу” послугу своїм колегам з Південно-Західного Управління внутрішніх справ на транспорті та працівникам Жмеринської транспортної прокуратури, що розслідували цю серйозну та складну справу, коли трагічно загинула на залізниці ще зовсім юна студентка І курсу Київського національного економічного університету.

Ігор Браверман, Олександр Столяр
0
Моменти життя

Із записника прокурора транспортної прокуратури

Олександр Гончарук ніс чергування по охороні громадського порядку на залізничній станції Вапнярка. Олександр Володимирович вже направлявся до перону, куди мав прибути швидкий потяг №24 сполученням Одеса-Москва, саме про його прихід повідомила по радіо диктор. Але в районі 14 колії сержант помітив трьох підлітків, які щось метушилися біля залізничного насипу. Олександр Горчарук подумав, що можливо підлітки крадуть металобрухт. Підійшов близько, хлопці не тікали, щось уважно розглядали... На тому місці підлітки випадково виявили велику кількість боєприпасів. Олександр Гончарук відвів підлітків у безпечне місце, про знахідку повідомив оперативного чергового. Зону, де були знайдені боєприпаси швидко оточили співробітники транспортної міліції, до відділення були відкликані співробітники, які відпочивали після чергування. Прибувши на місце пригоди, спеціалісти-сапери виявили 65 гранат Ф-1 та 37 гранат РГД. Наступного дня, вночі, знайдені боєприпаси були знищені на спеціальному полігоні, в кар’єрі, що неподалік від села Високе.
Важко уявити якби пролунав вибух в районі залізничної станції. Осколки гранат Ф-1 розлітаються на відстань більше, ніж 100 метрів, до найближчих житлових будинків було 70 метрів, а до приміщення залізничного вокзалу близько 150 метрів...
За проявлену пильність та зразкове виконання своїх службових обов’язків сержант патрульно-постової служби був нагороджений наказом міністра внутрішніх справ грошовою премією в сумі 500 гривень.
- А чи подякували Вам батьки підлітків, - поцікавився я у сержанта, - можливо чиясь мами і поцілувала Вас.
Олександр Гончарук посміхнувся і сказав:
- Про поцілунок матерів забудьте, навіть ніхто з батьків не підійшов...
Дивуватися нічому не треба, діти з неблагополучних сімей, у школі у них теж проблеми.
Заступник начальника лінійного відділення внутрішніх справ на станції Вапнярка додав, нещодавно Олександр Гончарук разом з товаришами Анатолієм Шалагоном та Володимиром Федоровим затримали злодія, який поцупив в одного із пасажирів понад три тисячі доларів.
- Люди у нас служать не заради подяк та нагород, ми просто сумлінно виконуємо свої обов’язки, - каже Олександр Гончарук.

Ігор Браверман, Олександр Столяр
0
Із записника прокурора транспортної прокуратури.

Потерпілим виявився ветеран війни, колишній залізничник, 1916 року народження. В роки війни чоловік вів військові ешелони з тилу до лінії фронту, неодноразово попадаючи під бомбардування ворожої авіації. Проте на станції Вапнярка зазнав нападу не якогось там диверсанта, а співвітчизника з кримінальним минулим. Грабіжник бив свою жертву неподалік від залізничних колій та перехідного мосту. Забравши гроші та ветеранське посвідчення, зловмисник намагався зникнути. Проте молоді та красиві дівчата. що проходили поруч зачарували його. Дівчата підморгнули чоловікові і той розтанув, запропонував їм пригостити в привокзальному кафе “Експрес”. Дівчата з самого початку знали, що перед ними грабіжник і буцім-то погодились. Взяли чоловіка під руки та повели. Розслаблений в мріях грабіжник не відчув, як ніжні дівочі руки змінили міцні чоловічі руки стрільців ВОХРа, а згодом і співробітників транспортної міліції. Дівчата отримали подяку від начальника ЛВ внутрішніх справ на станції Вапнярка та від потерпілого. Після лікування ветеран прийшов до співробітників транспортної міліції на станції Вапнярка, щоб подякувати за повернуті гроші та ветеранське посвідчення. За фактом пригоди було порушено кримінальну справу.
Ігор Браверман, Олександр Столяр
0
Воно і ясно чому, він же пам’ятник. Деребчинський цукровий завод, який був флагманом цукроваріння в Шаргородському районі Вінницької області переживає не кращі часи. Цілісність його розтанула за останні 4 роки. Про відновлення цукроваріння вже не може бути мови. Не стало головного та інших корпусів. Будівельний матеріал та все інше обладнання навряд чи надовго залишиться на його території.
Яка ж доля пам’ятника Леніна. При демонтажі цукрового заводу в селі Ялтушкові Барського району тамдешнього Леніна просто викрали невідомі. Як складеться доля деребчинського Леніна, який стояв тут багато десятиріч турбує людей старшого покоління. На чиєму балансі стоїть пам’ятник на заводському, тобто в теперішніх власників, чи на балансі сільської ради мені встановити таки не вдалося за браком часу.
Ігор Немов

0
Задержанный ,якобы со взяткой мэр Немирова, находится в настоящее время под стражей.Он уже не сможет учавствовать в предстоящих выборах мэра Немирова.Во время его задержания в мэрию никого не пускали и никого не выпускали.Запрещали пользоваться телефонами.Однако ,если обвинение лопнет как мыльный пузырь.,всем прийдётся не сладко.Преждевременные обвинения во взяточничестве и винновности подозреваемого попали в пресу ,в интернет.А ведь суд вправе решать о виновности человека.В пресе говориться,что семья лишь раз за не делю встретилась с арестованным.А его в суд вели в наручниках как особо опасного преступника ,что бы не убежал.Показательно ,да и так,что бы журналисты сняли...Своё слово скажут и ещё адвокаты мэра ,да и политическая сила ,к которой он примыкал.Если не виноват -отпустят.Но все будут атаковать до конца,кому же надо неприятностей и терять звания ,должности,награды.
0

Винницкие менты брали взятки

Это уже не новость.Это уже закон.Два молодых следователя разных отделов были накрыты прокуратурой и СБУ при приполучении взяток от лиц,которым якобы предписывали уголовные дела..Задержан молодой следователь Ленинского райотдела г Винницы.Его задержали с 1100 гривнями полученными от особо опасного "грабителя".Другой блюститель Закона ,следователь УБОПа ГУМВД в Винницкой области вымогал уже 2000 дол у другого лица...за оказанную услугу.Следователи молодые,работают в органах менее 5лет на должностях.По каждому эпизоду возбуждены уголовные дела по части 2 статьи 368 УК Украины.И это за один день.Стыд и позор защитникам закона.Правда ,уже бывшим ибо два молодых следователя были уволены из органов внутренних дел за дискредитацию высокого звания защитника правопорядка.Следствие продолжается,только его ведут другие уже следователи.
0
18 травня євреї святкують Шавуот

Свято починається у вівторок 18 травня о 20:30. За єврейським календарем це шосте сивана. У цей день ізраїльський народ після виходу з єгипетського рабства стояв у підніжжі гори Синай і прийняв Тору та її десять заповідей. У євреїв було прийнято прикрашати будинки та синагоги листям, травою тощо в пам’ять про зелень, якою була устлані схили гори Синай. У цей день народився видатний ізраїльський цар Давид. В шавуот прийнято їсти молочні страви, а також мед. В синагозі проводять святкові молитви та слухають десять заповідей тощо.

Вверх