,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


-6
Николай Азаров выиграл пиво у шведского болельщика

Отредактировал Jeorge Morpheus (15 июня 2012)
Причина: Центрируем видео.
-30
Гостинний і патріотичний Донецьк

Особисте спілкування руйнує стереотипи, засновані на апріорних судженнях та домислах
-28
Ряд вопросов про футбол

Речь, понятно, не о спорте как таковом, а о специфически российской, особо отвратной разновидности кремлевской политики – футбольном патриотизме, этом сгустке азиатских комплексов и пьяной узколобой агрессии.
-13
Диагноз


Это у них такая самоидентификация. Это, по их мнению, Россия. К психиатру — не пробовали?
-9
Володимир Лис "Століття Якова"


Еще один хороший повод почитать по-украински

Я пишу эту заметку, находясь во Львове. Тот образ стремных бескомпромиссных бандеровцев, готовых проломить вам голову в ответ на фразу на русском, это, конечно, полное фуфло. На самом деле тут все совсем не так.
-7
Сьогодні відомий скульптор Григорій Крук відзначає 100-річчя

У прикарпатському селі Братишів встановлено пам’ятник українському скульптору та графіку Григорію (Григору) Круку. 100-річчю від дня народження митця була присвячена всеукраїнська науково-практична конференція.
0
Представляємо унікальний проект: Все про всі музеї України!

Ми втілили у життя унікальний за своїми масштабами проект: за рекордно короткі терміни було зібрано величезний масив інформації про музеї України!
-3
Найстарішу жінку України привітали з Днем української козачки

З Днем української козачки привітали козаки з Мамаєвої Слободи найстарішу жінку України. Киянці Антоніні Тищенко — 110 років. Цьогоріч її вік зареєстрували у Книзі рекордів України.
-15
Мене лякає така собі «гонка трупів» у Волинській трагедії

Мені видається неправильним прийом, який часто застосовують мої польські колеги, коли фокусуються виключно на 1943 році й виключно на Волині. Треба говорити про події на Волині, Галичині, Холмщині, потрібно брати ширший контекст.
-12
Маринович: Українського Гавела немає, бо ми його не побачили

Українським Вацлавом Гавелом може стати лише людина, яка знає поняття компромісу, може стати понад бар’єрами, що сьогодні поділяють українців та знайти загальносуспільний резонанс в якомусь новому місці. Так вважає колишній дисидент і політв’язень Мирослав Маринович.
-18
Дайте спокій Бандері

Сьогодні 15 жовтня 2011 року. П'ятдесят два роки тому у Мюнхені загинув Степан Бандера. Провідник Організації українських націоналістів. «Герой», «зрадник», «колаборант», «провідник», «вірний син України», «ненависник усього польського». Словом, особистість вищою мірою контроверсійна.
-15
"Українсько-єврейська зустріч". Наші історії неповні одна без одної

"Українці більше убили українців, ніж євреїв - хоч вам буде незвично це чути. Голодомор убив більше людей, ніж під час війни загинуло євреїв в Україні. Цей факт підриває ідеологічну лінію багатьох політиків у різних країнах".
-11
Підручник військової топографії для УПА. 1948 рік

Цю книжку редактор "Історичної Правди" Павло Солодько випадково знайшов, готуючи репортаж з антикварного ринку. Її власник люб'язно дозволив редакції відсканувати кілька сторінок. На жаль, не відомо, хто є автором підручника "Топографія" і де його видали - жодних вихідних даних не вказано, а остання сторінка обкладинки втрачена. У списку повстанської літератури згадки про це видання немає. На першій сторінці обкладинки вказано тільки рік видання (1948) і орган, який видав - Військовий центр ЗП УГВР, тобто Закордонного представництва Української Головної Визвольної Ради.
-17
УПА була більш "робітничо-селянською", ніж радянські партизани

Обкладинка альбому дереворитів "Волинь у боротьбі" головного повстанського художника Ніла Хасевича
0
У Миргороді 15—16 жовтня відбудеться фестиваль «Миргородська свиня-2011»

У місті Миргороді 15—16 жовтня на гостей чекають організатори фестивалю «Миргородська свиня-2011», обіцяючи їм незабутні враження від 70 страв, які вподовж дня готуватимуть у печах та на відкритому вогні на центральному стадіоні Миргорода. Фестиваль проводитиметься цього року вперше, проте надалі планується зробити його щорічним.
0
Україна ввійде до Каннського кінофестивалю без вечірки, але з горілкою, — Халпахчі

Цьогоріч представники від України, на відміну від минулого року, не будуть влаштовувати вечірку у рамках Каннського кінофестивалю.
0
Чем обусловлено грузинское "экономическое чудо"

До этого было определение малого и среднего бизнеса, а теперь будет понятие микробизнеса. Это подразумевает предпринимателя, у которого годовой оборот составляет около 30 000 лари и у которого нет наемных рабочих. Бизнесмены такой категории вообще освободятся от налогов. Единственным требованием будет, чтобы они имели кассовые аппараты.

0
Маркс, Енгельс і Ніколай-угоднік

Питання про те, чому саме Росія виявилася най­піддатливішою з усіх країн світу до вчення Маркса і Енгельса і майже ціле ХХ століття намагалася на практиці втілити в життя теорії двох бородатих кла­сиків, аналізується в науковій літературі та публі­цистиці вже не один десяток років, проте й надалі залишається актуальним.
0
Доторк до недоторканних

Оскільки «недоторканних», за словами гаранта, в нашій країні більше немає, хотілося б нагадати Віктору Федоровичу, а заодно й правоохоронним органам про деякі аспекти діяльності українського уряду в газовій сфері зразка 2004 року під керівництвом самого В.Януковича, які цілком можуть позмагатися за сумою завданого збитку з «газовою справою» Ю.Тимошенко.
0
Лі Куан Ю: лідер, який на маленькому острові створив собі велику державу

У «бананово-лимонному» Сінгапурі не ростуть ані банани, ані лимони — клімат не дозволяє, та й місця нема. Натомість крихітна острівна держава, з населенням 4,4 мільйона осіб, із площею, в 1,3 разу меншою за місто Київ, мала 2005 року валовий внутрішній продукт у 1,3 разу більший, ніж Україна.
0
Стали відомі переможці Манхеттенського фестивалю короткометражок

Перше місце за підсумками глядацького голосування Манхеттенського фестивалю короткометражок зайняла стрічка «Давид і Голіаф» режисера Джорджа Завердаса (Австралія), що розповідає правдиву історію про Голокост (Давид, який тікає від німців і знаходить несподіваний порятунок у будці німецької вівчарки на ім’я Голіаф).
0
Эстония. Проект проект X–road

В Эстонии выстраивается "прозрачное общество", общество, в котором прозрачность является не ущербностью, а, наоборот, гарантией защиты прайваси.
0
Сьогодні вперше у київській Національній Опері — відкриття фестивалю «Зірки світового балету»

З 1 по 9 жовтня 2011 року у Донецьку відбудеться XVIII Міжнародний фестиваль Зірки Світового Балету. Однак церемонія відкриття фестивалю вперше пройде у Києві.
0
В Китае отмечают 62-ю годовщину образования КНР

Сегодня, 1 октября, в Китае отмечают 62-ю годовщину со дня образования КНР.
0
Остап Вишня - "найбільш знаний після Шевченка, поруч із Леніним"

Остап Вишня був високопоставленим чиновником УНР - начальником медично-санітарного управління міністерства залізниць. У його розпорядженні перебували всі залізничні шпиталі, переповнені хворими вояками.
0
Виставка "Голокост від куль"

Фонд Віктора Пінчука у партнерстві з Меморіалом Шоа (Memorial de la Shoah), організацією "Яхад-ін Унум", а також посольствами Ізраїлю, Франції, Німеччини та Сполучених Штатів Америки в Україні представляють виставку "Голокост від куль: масові розстріли євреїв в Україні 1941-1944".
-1
Повернення Михайла Грушевського: як це було у 1988-му

5 грудня 1988 р. клуб "Спадщина" проводив вечір, присвячений найвидатнішому історикові України Михайлу Сергійовичу Грушевському. На ласкаве запрошення Інституту Історії АН УРСР до великого залу Секції суспільних наук АН УРСР зібрались члени клубу, працівники інститутів Секції, численні шанувальники академіка М.Грушевського - всього, за моїми підрахунками, близько 800 осіб.

Вверх