,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


+1
Потураєв прагне пожиттєво отримувати надприбутки від сімейного бізнесу, — Ягольник

Комітет з питань економічного розвитку Верховної Ради ухвалив рішення підтримати законопроект 5572 «Про внесення змін до Закону України «Про ефективне управління майновими правами правовласників у сфері авторського права і (або) суміжних прав» щодо забезпечення збору доходу від прав організаціями колективного управління»
0
Гуманітарна "ядерна" бомба в серце українського шоу-бізу


Голова «Фонду Розвитку Української Музики» Роман Муха нещодавно влучно мовив, що "нав’язування Україні музичних чартів з Москви – те саме, якби ХАМАС нав’язував би чарти Ізраїлю". Та справжня «ядерна» бомба – це про інше. «Ядерна», бо за впливом на аудиторію у багато разів перевищує всі, навіть стадіонні, концерти російських виконавців, яких стає все більше...
0
В чиїх кишенях 100 мільйонів гривень українського шоу-бізнесу?

Як відомо, влітку 2018 року був прийнятий Закон України «Про ефективне управління майновими правами правовласників в сфері авторського права і (або) суміжних прав», яким Верховна Рада України започаткувала реформу колективного управління в Україні, але… 30-річчя Незалежності українська шоу-індустрія зустріла зі збитками щонайменше в 100 млн. грн., адже в двох ключових сферах й досі не завершена акредитаційна процедура творчої індустрії. І, насамперед, тому 100 мільйонів гривень, чесно зароблених авторами та видавцями у 2021 році осіли в чужих кишенях.
+2
У Києві відкрили дошку-горельеф на честь Богдана Ступки

На честь 80-річчя від дня народження легендарного українського актора Богдана Ступки в Києві відкрили дошку-горельеф
+2
Київський театр “Сузір’я” відкрил 34-ий театральний сезон


20 серпня відкрилися наші двері у 34-ий театральний сезон для глядачів та гостей
+3
У Києві пройшла перша спартакіада “Київські старти” КМФСТ “Україна”

24-25 липня у Києві пройшла перша спартакіада “Київські старти” КМФСТ “Україна”
+2
Відбувся Відкритий чемпіонат з пляжного волейболу КМФСТ “Україна”


6 червня у Пущі-Водиці відбувся відкритий чемпіонат з пляжного волейболу трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфери КМФСТ “Україна” за програмою»Здорова нація» за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської адміністрації.
+3
Дитячий культурно-спортивний фестиваль — «Спорт та творчість — запорука миру» (Фоторепортаж)


6 червня 2021 року Громадська організація «Київське міське фізкультурно-спортивне товариство «Україна» (КМФСТ “Україна”) до Дня захисту дітей провела у Пущі-Водиці дитячий культурно-спортивний фестиваль — «Спорт та творчість — запорука миру».
+1

35-летию Чернобыльской трагедии. Часть первая: Чернобыль (фоторепортаж)


35-летию Чернобыльской трагедии.
Часть первая: Чернобыль.
Трагедия ХХ века… Пустые дома… Память, как призрак в заброшенных местах… Саркофаг...
+1
Відбувся Чемпіонат КМФСТ “Україна” з вільної боротьби за програмою “Хто ти, майбутній Олімпієць?” (фоторепортаж)

28.02.2021р. відбувся Чемпіонат КМФСТ “Україна” з вільної боротьби за програмою “Хто ти, майбутній Олімпієць?” за підтримки Київського міського відділення Національного Олімпійського Комітету Україні.
+1
Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України та Громадська організація “Київське міське фізкультурно-спортивне товариство “


Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України (КМВ НОК) та Громадська організація “Київське міське фізкультурно-спортивне товариство “Україна” (КМФСТ “Україна”) підписали договір про співробітництво.
+2
Спортсмени “КДЮСШ Восход” (КМФСТ “Україна”) зайняли призови місця на Чемпіонаті України з боксу серед чоловіків та жінок до 22х років.


08-14 лютого, в м. Чернівці відбувся Чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок до 22х років.
Отредактировал Korvin69 (16 февраля 2021)
Причина: опечатка
+2
Відкритий чемпіонат з гирьового спорту КМФСТ “Україна” за програмою “Здорова нація”


Не зважаючи на погодні умови КМФСТ “Україна” було проведено Відкритий чемпіонат з гирьового спорту трудящих промислової сфери, транспортної та соціально-побутової сфери за програмою “Здорова нація” (ФОТО)
+2
У Києві пройшов чемпіонат з плавання КМФСТ «Україна» за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць»

30 грудня 2020 року у Києві пройшов чемпіонат з плавання КМФСТ «Україна» за програмою «Хто ти, майбутній олімпієць» за підтримкою Департаменту молоді та спорту Київської міської адміністрації.
+2
У Києві вперше пройшов Відкритий турнір КМФСТ «Україна» зі стрільби з лука серед трудящих міста Київ

18.12.2020 року у Києві вперше пройшов Відкритий турнір КМФСТ «Україна» зі стрільби з лука серед трудящих. У змаганні прийняли участь 5 команд та 15 спортсменів.
+2
Відкритий Кубок КМФСТ «Україна» з кульової стрільби

12.12.2020р. на стадіоні «Схід» у місті Київ пройшов Відкритий Кубок КМФСТ «Україна» з кульової стрільби серед трудящих промислової сфери, транспорту та соціально-побутової сфери при підтримці Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
+2
У Києві пройшов турнир з більярду КМ ФСТ «Україна»


27.11.2020 у місті Київ (клуб BINGO) пройшов турнир з більярду КМ ФСТ «Україна» серед трудящих промислової, транспортної та соціально-побутової сфери, за підтримки Департаменту молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.
+1
26 вересня 2020 року у Києві пройшов відкритий чемпіонат КМ ФСТ «Україна» з пляжного волейболу серед  трудящих (Фоторепортаж)


26 вересня 2020 року у Києві пройшов відкритий чемпіонат КМ ФСТ «Україна» з пляжного волейболу серед трудящих.
0
Імперативний мандат: долю місцевого депутата вирішуватиме партія


Від виборів до виборів міцнішає переконання, що «Україну дерибанну» врятує тільки тотальна війна з геть усією поголовно політичною елітою часів незалежності. Адже ж кожен крок, що коїть чергова влада, хоч і подається під соусом «європейських реформ», - проте відкидає і країну, і народ у ще більше злиття криміналу, бариг, олігархів і політиків.
+2
У Києві відбувся Відкритий Чемпіонат КМ ФСТ «Україна» з кульової стрільби (ФОТО)


29.08.2020 після тривалої перерви (карантинні умови), відбувся Відкритий Чемпіонат Київського міського фізкультурно-спортивного товариства (КМ ФСТ) «Україна» серед трудящих промислової, культурної та соціально-побутової сфери з кульової стрільби.
+2
РК «Олімп» (Харків) – чемпіон України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги 2020 року! (ФОТО)

15 серпня в Києві на стадіоні ЦСКА відбулися перші цього року офіційні змагання з регбі під егідою ФРУ, та підтримці київської Федерації регбі України – чемпіонат України з регбі-7 серед чоловічих команд Суперліги!
+2
В Киеве прошел открытый чемпионат по гиревому спорту (фоторепортаж)

25 июля в Киеве прошел открытый чемпионат по гиревому спорту по программе «Гвардейский рывок».
0
Нові карантинні обмеження: що нас чекає?

Про нові обмеження для громадян та про те, що цим заходам ще не вистачає.
0
Початок епідемії: Україну атакує вірус і хаос

Початок епідемії виявив тотальну непідготовленість влади діяти в умовах кризи. Що не пізно зробити?
0
Ціна на нафту падає. Нові можливості для України

Саудити обвалили ціну на нафту. Якщо так буде далі - Росія банкрот. При такій ціні видобуток нафти в Росії стає нерентабельним. Це створює чудові переговорні позиції щодо тиску на Росію та витіснення її з окупованих територій. Але чи скористається цим Україна?
+1
Чем будут кормить украинцев при новом правительстве?

В Україні "уряд Гончарука" замінив "уряд Шмигаля". Які будуть зміни в економічній політиці України? Що зможе новий уряд запропонувати українцям в умовах економічної кризи та власної некомпетенції?
+1
Эрдоган не нашел мира в глазах Путина!

Конфликт между Турцией и Сирией превращается в войну между Турцией и Россией. Какие выводы должна сделать Украина?
+1
Хто буде новим прем'єр міністром України? Важливі деталі

Про "кадрове оновлення" першого Кабінету міністрів від Зеленського. Хто буде новим прем'єром? Для чого знадобилося "кадрове оновлення"?
+1
НОВЫЙ ВИРУС В УКРАИНЕ! КТО ВЫЖИВЕТ?

Українці побили вікна автобусів, де були такі самі українці, які поверталися з Китаю. У такий спосіб мешканці Нових Санжар (Полтавщина) зустрічали 45 вивезених громадян України, 27 іноземців та супроводжуючий персонал
+2
Хочеш жити у Кюковщині – продай собаку

Днями у Крюківщині стався інцидент, що викликав бурю емоцій і коментарів серед мешканців району. Собака, яка нібито належить відомій телеведучій, напала на жінку і покусала.
Отредактировал Korvin69 (4 февраля 2020)
Причина: ошибка

Вверх