,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


0
Поэтическая сцена приветствует новый Талант. 1 мая увидит свет вторая книга стихов «Навсегда» Марины Тимофеевой.
Поэт Женского Рода (так часто называют поэтессу по ее первой одноименной книге) выросла в Киеве, а сейчас творит между Украиной и солнечным Египтом.

Марина Тимофеева: Поэт Женского Рода
0
Сто украинских студентов технических специальностей посетили престижный авиационный форум Paris Air Show 2017 Le Bourget.
Сто победителей проекта Авиатор 2017 посетили Парижский авиасалон Ле Бурже 2017

0
Власник квиткового сервісу Karabas.com Максим Плахтій спростував звинувачення організатора фестивалю Atlas Weekend Дмитра Сидоренка. Також він заявив, що Сидоренко «аферист, який "кидає" партнерів і веде бізнес брудно».

Максим Плахтій назвав директора Atlas Weekend аферистом
0
По благословению Митрополита Киевского и всея Украины Онуфрия в Киеве с 12 по 14 ноября будет находиться святыня - Почаевская икона Божьей Матери.

В Киев завтра прибудет святыня - Почаевская икона Божьей Матери

+2
З 12 листопада по 14 листопада з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Києві перебуватиме широковідома святиня – Почаївська ікона Божої Матері, яка з давніх-давен прославилася особливою заступницею Української землі.

До Києва прибуває Почаївська ікона Божої Матері


+1

21 жовтня на сцені Київського муніципального театру опери і балету для дітей та юнацтва «Київ Модерн-Балет» Раду Поклітару святкував своє десятиліття!Київ Модерн-Балет – сім’я, де живе харизма!
+1
Останнім часом тільки ледачий та я ще не написали про кризу в правоохоронній системі, про загострення криміногенної ситуації та про падіння рівня професійності правоохоронців. На мій погляд одна проблема нерозривно пов’язана з іншою та тягне за собою жахливі наслідки. Ми із заздрісною регулярністю посміхаємось з недолугих дій наших «младополіцейських», але не всі розуміють, що це сміх крізь майбутні сльози. І сльози ці - нажаль будуть не сльозами радості.

Реформа правоохоронної системи: громадський контроль чи корупційний консенсус?

+2
Імена представників української бюті- індустрії все частіше з'являються на сторінках реномованих західних медіа. Світ визнає, що в Україні одні з найкращих фахівців у цій галузі.

Українську візажистку визнала Америка

+3
Як стало відомо кореспонденту DailyUA з абсолютно надійних джерел, справа Надії Савченко позитивно вирішиться протягом найближчих двох днів.

Надія Савченко буде випущена протягом двох днів
0
В Киеве 23 апреля пройдет первый Всеукраинский Фестиваль семейных ценностей.

В Киеве пройдет Фестиваль семейных ценностей
+1
9, 10 квітня в приміщенні Жовтневого палацу в Києві відбулась презентація першого в Україні американсько-українського видання InLove. Представлення журналу було заплановане в рамках прем’єри сучасної версії балету «Жізель» відомого хореографа Раду Поклітару.

У Києві відбулась презентація американсько-українського видання InLove. Творимо культуру через прекрасне!

+2
З нагоди ювілею від дня народження великого скрипаля Ієгуді Менухіна, Міжнародна Мистецька Асоціація AIDA організовує масштабний культурний проект «Менухін-100». Вперше в Україні, в рамках світового турне концерти відбудуться в Одесі (15 квітня 2016 року), Львові (18 квітня) та заключний святковий захід у Києві (22 квітня).

Ієгуді Менухін. Музична мандрівка в Україну
0
"Украинская правда" встречалась и говорила с хореографом Раду Поклитару почти три года назад. Повод для встречи был не самым радужным – из театра "Киев Модерн-балет", который он возглавляет, массово уходили танцоры, он остался без меценатской поддержки и ему так и не присвоили статус национального.

Меценат Людмила Русалина: Классическая культура как путь к духовному возрождению нации
+1
2 березня о 13.00 відбулася прес-конференція на тему: "Відстоювання репутації, честі, гідності колективу та керівництва Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського".

Відомі митці вимагають покласти край тяжбі проти Національної музичної академії

+1
9 и 10 апреля 2016 года состоится премьера балета "ЖИЗЕЛЬ" Раду Поклитару при поддержке мецената Людмилы Русалиной. Премьера двохактного балета "ЖИЗЕЛЬ" на музыку Адольфа Адана в МЦКИ ОКТЯБРЬСКИЙ ДВОРЕЦ.

В Киеве состоится уникальное культурное мероприятие


0
28 лютого o 14.10 хв у прямому ефірі телеканалу News One Ганна Герман сказала - і прокурор Ярема, і прокурор Шокін винні лише в тому, що діяли по закону і не садили за грати людей без доказів. Адже вони пам'ятали про історію з ув'язненням Тимошенко і про те, що сталося з тими прокурорами, які це зробили. І Шокін, і Ярема - нормальні люди і працювали вони добре.

Герман і Ярема повторили ті самі месиджі випадково?
+1
Друга річниця брехливих потурань владою кровавих подій Майдану 18-20 лютого 2014 року, так і залишилася поза увагою безкарності сьогоднішньою владою.

Безкарна друга річниця кривавого Майдану

0
16-20 февраля в Национальной музыкальной академии Украины имени П. И. Чайковского под патронатом супруги президента Украины Марины Порошенко состоится музыкальное соревнование юных талантов имени Мирослава Скорика.

В Киеве проходит Первый Всеукраинский открытый музыкальный конкурс выдающегося композитора Мирослава Скорика
-2
"Вчерашний фарс в парламенте, это попытка действующей власти уйти от ответственности за самый тяжелый кризис, за все 25 лет с момента обретения Суверенитета. Наша политическая сила не имела и не имеет ни малейшего желания в этом фарсе участвовать!", - заявил народный депутат Вадим Новинский.

Предстоит полная перезагрузка власти - перевыборы парламента и президента, - Новинский
+3
Діана Гричай, тренер з фітнесу і Pole sport в «Elysium. Pole and Fitness studio» з 6 років займалась в ансамблі сучасної хореографії, їздила на чемпіонати й здобувала призові місця. Сертифікований фітнес-інструктор із шестирічним досвідом роботи (силові програми: ABS, ABL, TBW, фітбол, степ аеробіка, аеробіка; інструктор тренажерного залу; стретчінг, аштанга йога).

Діана Гричай про Pole sport
+2
Сьогодні ми запросили до розмови надзвичайно цікавого співрозмовника – члена Ради директорів міжнародного Центру з еволюційних студій, знаного швейцарського дипломата, активного громадського діяча, письменника, автора багатьох наукових праць з політики, екології, економіки та книг для широкого кола читачів – Грегуара де Кальберматтена. Вже 15 лютого (понеділок) 2016 р. о 19:00 в Центральному будинку художника відбудеться його відкритий семінар та презентація для широких кіл, дійсно захоплюючої та інтелектуальної книги "Легенда про Дагад Трікон”.

Тобі під силу пізнати те, про що відали лише провидці й містики минулого
-1
У прямому ефірі «112 каналу» народний депутат України V-VII скликань Ганна Герман відповіла на запитання ведучого щодо реакції українських медіа на інформацію народного депутата від Блоку Петра Порошенка Сергія Березенка про те, що Юлія Тимошенко назвала у своїй промові у Вашингтоні Ганну Герман сестрою:

Ганна Герман: Світ і Україна йдуть до революції любові
0
С тех пор как Россия в августе 2014 года буквально перекрыла "молочный кран", запретив ввоз сыров, масла и других продуктов из ЕС на свою территорию, и начала уничтожение контрабандной продукции с Запада, решив таким образом поддержать отечественного производителя, многие российские производители сыров пытаются сделать свой товар "вкуснее", наклеив на него этикетку, намекающую на якобы немецкое происхождение и качество товара, пишет корреспондент Die Welt. Причем этот феномен актуален не только для сыра, но и для другой продукции.

Россия нагло подделывает немецкий сыр
-1
Відповідаючи у прямому ефірі «112 каналу» на запитання ведучих щодо законності «Правого сектору» як політичної структури, народний депутат України V-VII скликань Ганна Герман сказала:

Ганна Герман про «Правий сектор»
-3
У прямому ефірі «112 каналу» народний депутат України V-VII скликань Ганна Герман сказала:

«Україна, як кольорове «Лего», складається з різних громад, що мають різні переконання, традиції, вірування, вживають різну мову у побуті. І кожен регіон має мати право обрати свій власний стиль життя. Спільними мають залишитися віра в незалежність держави і основні цінності — армія, валюта, закордонна політика... Питання традицій, моральних устоїв, мови кожен регіон має мати право обрати собі сам.

Ганна Герман: Широке самоврядування має стосуватися всіх регіонів України

+1

Правительство России будет вынуждено воспользоваться средствами Резервного фонда в случае, если цены на нефть будут удерживаться на уровне $30 за баррель. Такой сценарий не исключил глава Минфина России Антон Силуанов. "Мы, конечно, не волшебники. Безусловно, если цена сохранится на уровне $30, возможно, нам придется обратиться за резервами", – заявил Силуанов.

Россия готова "распечатать" Резервный фонд при нефти в $30
-3
У прямому ефірі «112 каналу» народний депутат України V-VII скликань Ганна Герман наголосила, що в світі є тенденція до примирення:

«Вітри мирної весни в світі вже віють. З дебатів між кандидатами у Президенти США, які довелося спостерігати днями у Вашингтоні, видно однозначно — хто б не прийшов до влади у Сполучених Штатах, прагнення до спокою і миру залишиться ключовим пріоритетом для цієї країни,» сказала Ганна Герман.

Ганна Герман: Без примирення в Україні нічого не досягнути
-2
Народний депутат Верховної Ради України V-VII скликань Ганна Герман - гостя телеканалу "112 Україна":

Ганна Герман: Світ і Україна йдуть до революції любові (ВІДЕО)

+3
"Появились свидетельства, позволяющие достаточно обоснованно предположить, что повстанцы, получившие вооружение от США, воспользовались боевыми комплексами американского производства, чтобы уничтожить в Сирии несколько российских военных высокого ранга", - сообщают Майкл Уэйсс и Пьер Во в The Daily Beast.

СМИ: Высокопоставленных российских военных убивают американские ракеты?

+1
Фрагмент програми "Свобода слова" на каналі ICTV трирічної давнини від 30 жовтня 2013 року:

До історії "сестер" Герман і Тимошенко (ВІДЕО)

Вверх