,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


0
На просторах интернета появился ресурс no-putin, где можно выразить своё несогласие с политикой президента Российской федерации.
Украинцы создали сайт, где можно сказать "Нет" Путину


На момент публикации данной статьи, высказали свое несогласие уже 1900 человек.
-18
Басист Bloodhound Gang не мочився на прапор, а пустив кров із "відірваного пеніса" (відео)

При уважному перегляді відео стає зрозуміло, що звинувачення Хасселхоффа у справлянні нужди на український прапор – хибні.
Басист Bloodhound Gang не мочився на український прапор, хоч його й звинувачують у цьому. При уважному перегляді відео з київського концерту стає зрозуміло, що це кров із "відірваного пеніса", яка потрапила на прапор. Частиною київської програми скандальної групи було відривання пеніса Хасселхоффа. Планувалося, що з місця, де він був, буде бризкати "кров", якою він обіллє вокаліста Джиммі Попа та інших членів групи.
-2
Украина поднялась на две строчки в Топ-10 мировых производителей стали

Украина по результатам работы металлургических предприятий в июне 2013 года нарастила производство стали на 7,8% по сравнению с июнем прошлого года, поднявшись с 10-й на 8-ю строчку в рейтинге основных мировых производителей этой продукции (64 страны), подготовленном Всемирной ассоциацией производителей стали (Worldsteel).

Увеличение объемов выплавки стали в июне нынешнего года по сравнению с июнем прошлого года отмечается в большинстве стран Топ-10, кроме США, России, Южной Кореи и Германии. При этом Турция опустилась с восьмой на девятую позицию, а Бразилия, в свою очередь, сменила девятую на 10-ю.
-10
Йоган Коль: Що до віку, то малоросійському народу належить пріоритет перед великоруським народом

Українці у книзі 1841 року присвяченій історії України,
німецького мандрівника Йогана Коля!
Коль писав, що народ, який називають малоросійським ще має й інше ім"я- "Українці"!


Йоганн Георг Коль (Johann Georg Kohl, 1808—1878) — географ і мандрівник - уродженець міста Бремена, жив у Російській імперії з 1837 по 1841 рік. У 1837 році він опинився в Петербурзі і вступив на службу до графа Олександра Строганова. Разом з ним Коль об'їздив значну частину імперії і залишив опис своїх мандрів, куди увійшли твори про Петербург, Москву та Україну.
-10
У Латвії заборонили радянську і нацистську символіку

У четвер, 20 червня, парламент Латвії затвердив заборону на використання та поширення символіки СРСР і нацистської Німеччини.

Тепер поза законом оголошено "використання, в тому числі в стилізованому вигляді, прапорів, гербів, гімнів та символіки колишніх СРСР, ЛСРР і нацистської Німеччини, уніформ, нацистської свастики, знаків СС, радянського серпа і молота і п'ятикутної зірки". Ця заборона набуде чинності після затвердження президентом країни.
-13
Олег Тягнибок говорить про WebMoney і платіжні системи

У мене як члена Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій відносини влади з ІТ-середовищем викликають подвійне занепокоєння. Яскравим свідченням повної відсутності розуміння ролі технологій майбутнього як одного з рушіїв прогресу в країні став інцидент 11 червня. Тоді на київський офіс "ВебМані" (WebMoney) з перевіркою і обшуком наскочила податкова міліція.
-28
Проведём наглядное сравнение спальных районов 2-х стран... США и Китая. Думаю, каждый сделает выводы сам.

Коммунизм и капитализм — два противоположных типа организации социальной, экономической и политической систем государства. Основная идея коммунизма заключается в том, что вся собственность принадлежит государству, а все получаемые блага равномерно распределяются между гражданами страны. Основой капитализма является частная собственность и свобода предпринимательства. Какое государственное устройство по вашему мнению лучше? Коммунизм или капитализм?
Сегодня в мире существует только 5 стран в которых правят коммунистические партии: Северная Корея (с 1948), Китай (с 1949), Куба (с 1959), Лаос (с 1975), Вьетнам (с 1976). Коммунистический Китай и капиталистические США — два полюса, которые сегодня играют ключевую роль в мировой политике и экономике.


Хьюстон, США (Капитализм)Гуилинь, КИТАЙ (Коммунизм)
Коммунизм и Капитализм
Коммунизм и Капитализм
-24
Мертві НКВДисти прийшли на мітинг жертв УПА


Сьогодні, 15 квітня, в Києві біля пам'ятника Миколі Ватутіну в Маріїнському парку вшановували пам'ять жертв УПА. Організатори акції - Всеукраїнський рух «Молодіжна єдність», Міжнародна громадська організація «Вірне козацтво» та громадська організація «Оплот». Про це йдеться на сайті організаторів.

Підтримати мітингувальників прийшли свободівці, котрі переодягнулися у військову форму тих часів, розфарбували обличчя під небіжчиків з місією, щоб розповісти правду, як НКВДисти самі вбивали, катували, грабували...
-16
Русскоговорящие Украинские Националисты (РУН). ЦВЕТЫ СКВОЗЬ АСФАЛЬТ


"Які ж ви патріоти, якщо мову не можете вивчити?"

"Що? Російськомовні Українські Націоналісти? Та нє..., такого не може бути. Це як білі негри - їх просто не існує."

Вот на такие перлы хочется ответить раз и навсегда..., и так чтоб уши завернулись... от жестких аргументов. Но кто выиграет от этой ругни, кому это выгодно? Конечно, тем, кто это и задумывал - компании "Ка-Ка", врагам..., нашим врагам. Поэтому - три глубоких вздоха, три выдоха и начинаешь повествовательно рассказывать, что они в корне не правы, что мы все за одно... и что вызверяться стоит на "киваловых", а не русскоговорящих патриотах. Но сегодня хочется ответить чуть резче. Наверное, накопилось...
-15
Сталинские палачи-рекордсмены


Сталинисты и советские патриоты незаслуженно умалчивают о ещё одном типе «стахановцев» – палачах НКВД. Среди них есть настоящие рекордсмены: генерал Василий Блохин лично расстрелял 20 тыс. человек, Пётр Магго – 10 тыс. Большинство из палачей умерли своей смертью, похоронены с почестями и до сих пор чтимы силовиками.
-6
Ще один російський біатлоніст перебирається в Україну


"22-річний талановитий біатлоніст Дмітрій Русінов відібрався на чемпіонат світу в якості запасного і на чемпіонат Європи з біатлону у складі збірної Росії, а в підсумку виступить в Банско в складі збірної ... України"


"Причини банальні. З початку сезону московська команда практично не отримує фінансування, має проблеми з інвентарем. На відбіркові змагання в Тюмень Діма їздив за свій рахунок і всупереч всім проблемам зумів виграти спринт"
-18
Розвінчання міфу "Вєлікой пабєди" вустами російського націоналіста. 3:55


Багато хто каже, що русофобія - це ненависть до усього російського народу і що ми тут розпалюємо міжнаціональну ненависть. Ми повністю це заперечуємо, ми вважаємо, що серед російського народу є багато нормальних людей і будемо про них розповідати! Тож якщо ви не хворієте на "дєдаваєвалізм", "пабєдобєшенство", "імперіалізм", "шовінізм" і плануєте будувати власну національну державу, то можете дивитись це відео!
-8
О завершении деятельности Партии «Русский блок». Заявление XI съезда Партии «Русский блок»

Мы решили прекратить деятельность Партии «Русский блок» путем самороспуска, чтобы остановить её прогрессирующую деградацию...
-15
Хай живе руська мова!

Мовне питання стало надзвичайно актуальним у незалежній Україні. Звикла до абсолютних преференцій російськомовна меншина України сприймає мало не як особисте приниження спорадичні спроби української влади домогтись хоча б реальної рівноправності української мови.

З точки зору лексики найближчою до української є білоруська мова (84% спільної лексики), потім польська (70%), словацька (68 %) та російська мова (62 % спільної лексики). Для прикладу, за своїм лексичним складом англійська мова відрізняється від голландської на 37%, а шведська від норвезької на 16%.
-1
Два чека - два мира. Украина и Евросоюз


Выкладываю статью моего доброго знакомого Виктора Яковлева, на праздники побывавшего в Европе. Очень рекомендую всем, кому осточертели байки про "страшный европейский кризис" и "развал ЕС". А кроме того, предлагаю подумать, почему происходит так, что в Украине при равенстве почти всех цен доходы населения почти в 10 раз меньше европейских.

Два чека из двух супермаркетов. Один из донецкого «Обжоры», другой из венской «Биллы». Украина и Европа. Как живется простому люду у нас и там? Стоит ли вообще нам стремиться в Евросоюз? Давайте сравним на конкретных цифрах.

Даже беглое сравнение показывает, что цены на продукты питания в Украине и Европе примерно одинаковые. Что-то чуть дороже у нас, что-то у них, все зависит от производителя и характеристик товара.
-15
Український чемпіонат з футболу визнали сильнішим за російський

Український чемпіонат з футболу - Прем'єр-ліга - займає 11-е місце у рейтингу першостей світу.

Відповідний рейтинг опублікувала Міжнародна федерація футбольної історії та статистики (IFFHS).

Чемпіонат України за підсумками 2012 року залишив далеко позаду російську Прем'єр-лігу.
-40
Бандеру згадали смолоскипною ходою

1 січня 2013 року Київська міська організація "Свобода" провела смолоскипний марш на честь 104-ї річниці з Дня народження Степана Бандери.
-6
Все-таки не обойдутся: вопреки заявлениям Лукашенко, Беларусь попросит МВФ о кредите

Беларусь, которую в следующем году ожидает пик выплат по внешним долгам, планирует весной вернуться к переговорам с Международным валютным фондом о новом кредите, сказала глава Нацбанка Надежда Ермакова.

Во время последней миссии осенью этого года МВФ, уже прокредитовавший Беларусь на $3,5 млрд в 2009-2010 годах, заявлял, что условием новой программы кредитования должны стать твердые гарантии готовности белорусских властей к структурным реформам.А как же головокружительные успехи благодаря Таможенному союзу?
-5
ДНК портрет НАЦІЇ - сенсація століття: Українці - нащадки Арійців...


Как сообщает пресс-служба канала, фильм расскажет о масштабном генетическом исследовании с использованием новейших технологий и с привлечением лучших мировых лабораторий и экспертов, которое было проведено по инициативе канала Украина. Проект объединяет форматы научно-популярного фильма, реалити-шоу, программы журналистских расследований, а также исторической кино-реконструкции.

По инициативе телеканала Украина ученые-генетики взяли образцы ДНК у жителей по всей Украине - от Луганска до Ужгорода, от Ялты до Чернигова. В генетическом исследовании приняли участие, как обычные люди из разных уголков Украины, так и многие известные украинцы: Олег Скрипка, Остап Ступка, Руслана Писанка, Василь Вирастюк, Алена Винницкая, Александр Пономарев и другие
.


Що стосується чоловіків та У-хромосоми:

1. Ніякого "спільного слов'янського предка" не існувало, адже слов'ян, як цілісної народності, теж ніколи не було. Слов'яни — поняття виключно штучне, спільна назва величезної кількості племен.

2. В жодного учасника проекту не виявлено монгольських чи азіатських генів, дослідники роблять висновок, що монголське загарбання не значно вплинуло на генофонд нації.

3. В українців виявлена арабська кров, близько 5% нас мають предків арабів як наслідок древньої священної на півдні України між арабами та хазарами.

4. Кожен шостий українець має в собі У-хромосому або скандинавських, або фінських народів.

5. Кожен п'ятьнадцятий українець має У-хромосому, характерну для кельтських народів і ріднить наз з сучасними англійцями, ірландцями, шотландцями.

6. Кожен п'ятий українець і особисто О. Пономарьов мають У-хромосому, характерну для трипільців.

7. 50% У-хромосом українців характерні для давнього народу аріїв. Зокрема таке походження мають Олег Скрипка, Василь Вірастюк, Олег Михайлюта, Остап Ступка, Олександр Шовковський. Також сама арійська цивілізація зародилась у північному причорномор'ї. Зовнішність аріїв точно не відома.

Про жінок:

Найпоширеніший і найдавніший геном в Україні мають жінки, котрі не брали участі у війнах та зіткнені цивілізацій. Вони лише обирали переможців та протовжували їх рід. Тому більшість українок споріднені з трипільцями, аріями та народами, котрі не зберегли відомостей про себе. Але найголовніше — українські жінки і є найдавнішим та корінним "народом" в Україні.
-4
Стихи уличного поэта из Одессы


"Если ты по-жизни псих - голосуй за голубых. Если вовсе ты дурак — голосуй за коммуняк"
-18
Програма ВО "Свобода"
-14
ЗВІДКИ ПІШЛА НАЗВА “УКРАЇНА”


Україна — древня і водночас вічно юна держава. Уперше назва “Україна” зустрічається в літописах XII століття. Тоді так називали Переяславську землю й ча­стину Галицької землі. Це історичні факти. Але мені подобається старовинна легенда про походження назви нашої країни.
-15
Языковой закон в действии: инструкция по (не)выполнению

Оппозиция призвала граждан Украины не выполнять закон "Об основах государственной языковой политики", который после подписания президентом вступил в силу.
Лидеры оппозиционных партий считают, что закон может не выполняться в соответствии с Конституцией, которая предусматривает право игнорировать "преступные" приказы и решения.
Як боролися з українською мовою останні 100 років?


Як сталося, що за 100 років змінилась мовна карта України?
Репресії проти української: - 50 документальних заборон, в більшості - з боку росіян:

- русифікувати міське населення;
- голодомор 32-33 років на селі, де 95% в Україні - українськомовні; загинуло 10 млн.;
- штучне завезення 117 тис. росіян на "звільнені" голодом землі;
- ще 100 років тому було розроблено схему русифікації;
- в 37-38 роках русифікація шкільної освіти, дискримінація українців;
- розстріли української інтелігенції;
- після війни - масове зеселення сходу України росіянами. (3 млн.);
- схема уподібнення української до російської;
- в армії не можна було розмовляти українською. Інакше - приниження;
-6
Хакеры собираются мстить за украинский язык

Украинское отделение международной хакерской группировки Anonymous объявило о решении отомстить власти за принятие языкового закона.
НАЧАЛО 06.07.2012 В 15-00
-9
На деревьях вместо листьев...
Песня польских фанов после приёма россиян :)
-6
Гроші за мову


5 червня під стіни парламенту "прихильники" російської мови прийшли не за ідею стояти, а за гроші. Після багатогодинної акції вони зізналися, що мокли за 160 грн.


"Спочатку ми взагалі не знали, за що ми йдемо. Нам просто сказали - мітинг. Мітинг за українську мову. А потім ми прийшли, нас закрили в цю залізну коробку (паркан навколо Ради), і потім сказали, за що (ми стоїмо) і не випускали. Гроші пообіцяли, але грошей немає взагалі", - повідомила одна з ошуканих "прихильниць" російської мови кореспонденту "Грошей".

Вверх