,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В районі н.п. Богданівка та Петрівське, що на Донеччині, розпочався практичний етап процесу розведення сил і засобів на ділянці №3
+2
В районі н.п. Богданівка та Петрівське, що на Донеччині, розпочався практичний етап процесу розведення сил і засобів на ділянці №3


Сьогодні, 9 листопада, о 12. 00, в районі н.п. Богданівка та Петрівське Донецької області, розпочався практичний етап процесу розведення сил і засобів.

Українська сторона була готова до практичного розведення ще вчора, 8 листопада. Ця дата визначена враховуючи той факт, що останнє порушення режиму припинення вогню на ділянці розведення сил та засобів №3 (н.п. Петрівське), відображене у щоденному звіті Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ (далі СММ ОБСЄ) в Україні від 31.10.2019, зафіксовано 30 жовтня цього року.
Дії окупаційних військ нелогічні, про що свідчить готовність, всупереч міжнародним домовленостям, до розведення 4 листопада та неготовність, з незрозумілих причин, 8 листопада.
Попередньо було досягнуто домовленостей щодо початку розведення 9 листопада.
9 листопада 2019:
12.00 -12.01 - білий сигнал ракети з обох сторін, що підтвердив готовність.
12.10 - повторний сигнал зеленою ракетою НЗФ РФ.
12.15 – повторний сигнал зеленою ракетою української сторони.
12.20 – практичне розведення сил і засобів розпочато.
Сигнали ракет було підтверджено СММ ОБСЄ та нашими спостережними постами на передовій.
З ділянки розведення №3 відведенню підлягають 42 військовослужбовця Збройних Сил України, три бойових броньованих машини та 48 одиниць стрілецької зброї.
Сили ООС відходять на 1 км і займають нові, заздалегідь обладнані позиції. Процес відведення верифікується представниками СММ ОБСЄ та нашими військовослужбовцями з СЦКК. Він реалізується в рамках досягнутих у попередні роки домовленостей у Мінську. Зокрема, Протоколу від 5 вересня 2014 року, Меморандуму від 19 вересня 2014 року, а також комплексу заходів з виконання Мінських угод від 12 лютого 2015 року.
Розведення особового складу та озброєння буде відбуватися протягом трьох днів.
Потім, здійснюється пошук і знищення мінно-вибухових загороджень, демонтаж фортифікаційних споруд та інших об’єктів військового призначення в межах визначеної ділянки.
На 29 добу українська сторона інформує про те, що усі заходи проведено і, вже наступного дня, представники СММ ОБСЄ проводять верифікацію виконаних заходів.
Нагадуємо – процес розведення проходить дзеркально з обох сторін.

ООС фейсбук

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх