,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Майже 46% коштів із карт українці витрачають на їжу
0
Про це повідомляє прес-служба державного банку.

Зазначається, що на другому місці за обсягами були витрати на кафе, ресторани та інші місця громадського харчування - 2,1 млрд грн.

Майже 10%, або 2 млрд грн, у липні українці витратили на меблі і товари для дому. Ще більш як 1,5 млрд грн - на одяг і взуття. У топ-5 витрат із карт українців також входять витрати на аптеки і медицину - 1,45 млрд грн.

У банку зазначили, що сьогодні мережа POS-терміналів банку налічує 200 тисяч пристроїв, тому така статистика є репрезентативною для всієї України.

"Ми цілеспрямовано переводимо України на безготівкові розрахунки. Це не тільки сучасно, але і зручно. 200 тисяч терміналів - наш новий рекорд, але зупинятися на ньому ми не збираємося", - підкреслили у Приватбанку.

Найбільше терміналів цієї фінустанови діє у продуктових магазинах і супермаркетах - майже 65 тис. Ще 30 тис. пристроїв функціонують у меблевих і ремонтних магазинах, 25 тис. POS-терміналів - у закладах харчування. У топ-5 найбільш безготівкових сфер увійшли також магазини одягу та взуття і аптеки.

Щомісяця клієнти банку здійснюють у POS-терміналах понад 100 мільйонів операцій, резюмували у прес-службі банку.
epravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх