,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


В Україні стартувало впровадження міжнародного номера банківського рахунку
0
Про це повідомляє Finclub.

Зазначається, що старі номери рахунків клієнтів українські банки повинні змінювати на IBAN зі збереженням діючого номера аналітичного обліку.

У період з 5 серпня по 31 жовтня грошові перекази можуть проводитися або з використанням IBAN, або з використанням старих реквізитів. Але з 1 листопада перекази в національній та іноземних валютах, зокрема транскордонні, будуть можливі тільки при використанні IBAN. Номери платіжних карт не змінюються, а карти залишаються робочими.

За стандартом IBAN, номер рахунку складається з 29 букв і цифр, викладених в такій послідовності:

код України - UA - 2 букви;

контрольний розряд - 2 цифри;

код банку - 6 цифр;

рахунок - довжина номера рахунку не є фіксованою (до 31 жовтня 2019 року - від 5 до 14 символів, з 1 листопада 2019 року - від 5 до 19 символів).

З 5 серпня по 31 жовтня клієнти банків в документах на переказ коштів можуть заповнювати реквізити "Код банку" і "Рахунок" в будь-яких варіаціях. У разі заповнення номера рахунку за стандартом IBAN, в реквізиті "Код банку платника/одержувача" вказується нуль.

Банки в цей період повинні приймати обидва види платежів.

Як зазначає прес-служба НБУ, запровадження IBAN дасть можливість гармонізувати український платіжний простір з європейським та сприятиме подальшій запланованій модернізації системи електронних платежів Нацбанку.

Крім цього, використання стандарту IBAN завдяки скороченню реквізитів повинно зробити більш зручним оформлення розрахункових документів. Завдяки цьому клієнти банків зможуть: зручно і просто ідентифікувати платника і одержувача коштів, а також банк; уникнути помилок в реквізитах рахунків завдяки скороченню реквізитів в розрахункових документах; швидше здійснювати перекази і отримувати кошти.

У ПриватБанку зазначали, що перехід на нові реквізити рахунків відбуватиметься автоматично. Нові рахунки та виписки уже доступні в "Приват24 для бізнесу".
epravda.com.ua

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх