,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Харківському авіазаводі почали виплачувати зарплату, заморожену з 2014 року.
+1
Про це розповів на прес-конференції генеральний директор підприємства Олександр Кривоконь, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Повністю виплатили зарплату за березень усьому персоналу, за квітень - тим, хто задіяний в роботі підприємства (у день на роботу виходить 500 осіб – ред.). У кінці цього тижня виплатимо 20% зарплати за травень", - зазначив гендиректор.

За його словами, це стало можливим завдяки розробленій на підприємстві програмі розвитку, що включає реструктуризацію боргів заводу.

"Наше завдання - створити підприємство, що відповідає світовим стандартам. Плануємо сформувати ефективну команду, знайти стратегічного інвестора. Модернізуємо літаки Ан-74 і Ан-140, а також - технологічні процеси, причому спільно з Харківським національним аерокосмічним університетом і Національним технічним університетом "ХПІ". Місту передамо ряд об'єктів соціальної сфери заводу. Вже реструктурізовано заборгованість перед АК "Харківобленерго". Формується портфель замовлень на виробництво запчастин на 50 млн грн", - додав гендиректор.

Як повідомляв раніше Укрінформ, з червня 2015 року Харківський авіазавод передано в структуру ДК "Укроборонпром". З 2010 по 2014 роки Харківський авіазавод випускав по одному літаку на рік, в 2015 році - жодного. Борг по зарплаті - 150 млн грн.
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх