,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Призов офіцерів запасу: усі подробиці
-1
На вихідних країну вразила новина від Генштабу — військові хочуть закликати на 1,5 року всіх випускників військових кафедр віком до 43 років. Що стоїть за ідеєю відправити служити тисячі офіцерів запасу і як може пройти такий набір, передає Ukr.Media.

НАБІР. Як розповіли в Генштабі, в разі старту призову на службу покличуть випускників військових кафедр у віці не старше 43 років. Нагадаємо, після закінчення військової кафедри чоловік звільнявся від строкової служби, отримував звання молодшого лейтенанта і військову спеціальність.

"Якщо заклик таки почнеться, то випускники військових кафедр прийдуть на первинні офіцерські посади (такою вважається, наприклад, командир взводу. — Авт.). Будуть враховуватися, наприклад, сімейні обставини призовника. Це аналог строкової служби", — розповів один з керівників ГУ персоналу Генштабу ЗСУ Марк Андрусяк.

Нагадаємо, зараз відстрочку від строкової служби мають багатодітні батьки, єдині годувальники хворих батьків і т. д.

За попередніми даними, офіцерам запасу, як і строковикам, будуть розсилати повістки з проханням з'явитися у військкомат. Після явки призовника відправлять на спеціальні курси для підвищення кваліфікації. Їх організовують при вузах. "Такі курси будуть готові прийняти з лютого чотири тисячі громадян", — каже Андрусяк.

Конкретного числа осіб, які підпадають під такий можливий заклик, в Генштабі не озвучують, як і кількість випускників військових кафедр відповідного віку. Але, за оцінками експертів, таких кілька сотень тисяч чоловік.

Після курсів офіцерів розподілять по військових частинах або, якщо людина виявить таке бажання, навіть в зону бойових дій. "В зону АТО призовники будуть відправлені після підготовки і за бажанням. Наприклад, після написання відповідного рапорту або укладення контракту", — кажуть в Генштабі.

ПРИЧИНИ. За словами експертів, за таким нововведенням може стояти небажання влади оголошувати нову хвилю мобілізації через невдоволення українців і гостра нестача контрактників.

Нагадаємо, з листопада, за словами президента Петра Порошенка , контрактниками замінили усіх мобілізованих на Донбасі. У Генштабі дефіцит контрактників не заперечують. "Потреба в комплектуванні є", — кажуть у відомстві. "Остаточного рішення ще немає. Введуть нововведення, буде залежати від показників: тобто, якщо ми не зможемо компенсувати потребу контрактниками, то, можливо, такий заклик буде, — пояснив Андрусяк. За даними військових, за минулий рік українська армія поповнилася майже на 70 тис. контрактників, але тим не менш дефіцит кадрів є.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх