,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На землі і в повітрі: в Україні пройшли успішні випробування безпілотної бойової техніки
0
У прес-службі РНБО, про це заявив секретар відомства на полігоні Гончарівське Чернігівської області по завершенні випробувань, передає Ukr.Media.

«Безпілотні технології - це дуже важливий напрямок розвитку озброєння та військової техніки для Збройних Сил. Вони дозволяють виконувати широкий комплекс розвідувальних і бойових завдань, при цьому, що для нас дуже важливо, зберігаючи життя наших військовослужбовців», - сказав Турчинов.

Він додав, що саме тому "питання створення сучасної безпілотної техніки став одним з важливих напрямків діяльності для наших оборонних підприємств".

Разом з тим секретар РНБО повідомив, що відбулися випробування безпілотного багатофункціонального мінбронетранспортера "Фантом" , який вже раніше був представлений "Укроборонпромом".

"Сьогодні перевірялася його здатність з різних положень, у тому числі під час руху, і точно вражати цілі. Результатом ми задоволені", - сказав він.

"Також непогано під час випробувань себе зарекомендував і безпілотний бойовий модуль, поставлений на БМП. Його можна використовувати на звичайних БМП і БТР", - додав Турчинов.

За його словами, вести вогонь з цього модуля (гармата, протитанкова ракета, кулемет) можна як зсередини бойової машини, так і з великої відстані від неї, перебуваючи в прихованому, захищеному місці.

"Це дасть нам значні переваги під час бойових дій, зокрема, в обороні", - додав він.

Крім того, були випробувані тактичні розвідувально-ударні безпілотні авіаційні комплекси, які дозволяють не тільки знаходити ворога, але і точно вражати певні цілі.

"Саме такі комплекси чекають на передовій наші військові", - заявив Турчинов, додавши, що після незначних доробок вже навесні "ми плануємо провести випробування цих ударних безпілотних комплексів в бойових умовах".

За словами Турчинова, важливо, що разом з виробництвом ударних БПЛА розпочато виробництво спеціальних боєприпасів осколково-фугасного, кумулятивного та термобаричної дії разом із засобами наведення, які будуть використовуватися цими комплексами при виконанні бойових завдань.

Він повідомив, що дія цих боєприпасів було перевірено під час випробувань.

"Я сподіваюся, що ті результати, які ми сьогодні отримали на полігоні, найближчим часом будуть підтверджені в бойових умовах", - підсумував голова РНБО під час підбиття підсумків випробувань з військовими керівниками оборонних підприємств.
На землі і в повітрі: в Україні пройшли успішні випробування безпілотної бойової техніки

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх