,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Президент передав військовим майже 160 одиниць бойової техніки
+8
Президент України Петро Порошенко на полігоні в Чугуєві (Харківська обл.) вручив представникам військових підрозділів Збройних сил України сертифікати відповідності на військову техніку та озброєння.

"Перелік озброєння і військової техніки, яка зараз передається в війська, включає бойову і транспортну авіацію, ракетно-артилерійське озброєння, танки, бойові машини піхоти, нові вантажні автомобілі та багато чого іншого. Вже є нові українські міномети 80 і 120-міліметрові", - сказав Порошенко, виступаючи під час передачі озброєння і військової техніки особовому складу ЗСУ в Чугуєві в суботу.

Він також зазначив, що за останні 2 роки держконцерн "Укроборонпром" передав у війська більше 12 тис. зразків військової техніки і озброєння.

За даними регіонального медіа-центру Міністерства оборони, в Харкові відбулася передача 157 одиниць техніки і озброєння, в тому числі 109 одиниць наземної та 7 одиниць авіаційної техніки від "Укроборонпрому".

"Така публічна і відкрита передача модернізованих і нових зразків військової техніки, озброєння, їх негайне відправлення в район проведення АТО стала вже добре відомою традицією. І я підкреслюю: ми будемо постійно продовжувати її", – сказав Порошенко.

Як повідомлялося, після передачі техніки президент відправиться в зону бойових дій для зустрічі з військовими, що підлягають демобілізації.My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх