,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

установка демпфера на уаз
uazzz.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Українська РСЗВ "Верба" на фінальній стадії готовності
+4
У Харкові проходять останні приготування української реактивної системи залпового вогню "Верба". Це модернізована до сучасного рівня і військових вимог іще радянська БМ-21 Град. У Міноборони не приховують, що дуже чекають випробувань, аби якомога швидше запустити "Вербу" у виробництво та передати до війська.
Українська РСЗВ "Верба" на фінальній стадії готовності

Розробники машини значно поліпшили характеристики системи, тепер екіпаж проводить прив'язку, визначення положення машини автоматично. Також перезарядка пакета напрямних тепер механізована. Для цього розроблена транспортно-заряджувальна машина, яку завершують збирати на заводі.

«Верба» — нова українська реактивна система залпового вогню на базі автомобіля КрАЗ-6322 і бойової частини БМ-21 «Град», розроблена у 2015 році ХКБМ ім. О. О. Морозова.
Українська РСЗВ "Верба" на фінальній стадії готовності

Опис
«Верба» оснащена здвоєною кабіною на 5 місць, а всі системи наведення, прицілювання і навіть перезарядки тепер управляються зсередини.
Повна маса установки «Верба» — 20 т.
Максимальна швидкість — 85 км/год.
Якщо БМ-21 «Град» перезаряджається після повного запуску від години до двох, залежно від кваліфікації екіпажу, то в РСЗВ «Верба» перезарядка повного комплекту 40 ракет робиться протягом 10 хвилин.

За словами генерального конструктора ХКБМ Володимира Вакуленка на доробку системи необхідно 7 місяців і 16 мільйонів гривень. Також відомо що можливий варіант з броньваною кабіною від«Раптора».

Відносно базової БМ-21 є такі зміни:
Швидкість перезарядки зросла в 7 разів;
Сучасні системи навігації скоротили час для відкриття вогню по цілі на незнайомій місцевості в 4 рази, в порівнянні з «Градом»;
Перехід на шасі від «КрАЗа» дозволив не тільки виключити використання російських «Уралів», та підвищити прохідність машини;
Нова система вирівнювання і стабілізації платформи, завдяки чому значно вдалося підвищити точність вогню;
Змінена система зв'язку, тепер вся інформація передається по цифрових каналах в зашифрованому вигляді.
My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх