,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Андрій Іллєнко: Трагедія в будинку по вул. Б. Хмельницького - це наслідок корупції
0
Андрій Іллєнко: Трагедія в будинку по вул. Б. Хмельницького - це наслідок корупції


3 березня 2016 року народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко на пленарному засіданні Київради заявив, що трагедія, яка сталася минулого тижня в будинку по вул. Б. Хмельницького, насправді є проявом системної проблеми, що полягає в корупції.

"Ця системна проблема полягає в корупції, тому що міська влада протягом багатьох років за безцінь віддавала різним сумнівним ділкам у приватну власність будинки - історичні та культурні пам'ятки, які після цього просто свідомо доводили до того, що вони почали фізично розвалюватися. Оскільки у них є охоронювальний статус, то їх не можна просто знести та на їхньому місці щось будувати. Треба щоби вони розвалилися самі. І їх свідомо доводять до цього. Ось, зокрема, крім того злощасного будинку на Богдана Хмельницького, це будинок по вул. Саксаганського 111 - садиба Грушевського, це будинок по Бульвару Шевченка, 34, в якому 1918 року була створена Директорія УНР, по вул. Михайла Коцюбинського, 12 - один з колишніх будинків Міністерства юстиції так само, зараз просто розвалюється. І таких прикладів десятки. Мета - довести їх до розвалу, а на їхньому місці звести багатоповерхівки, як це в нас у Києві зазвичай відбувається.

Я закликав правоохоронні органи розслідувати такі факти, а міського голову і міську раду - вжити заходи, щоби ці будинки, які стоять і розвалюються, повернути громаді, здійснити їхню реставрацію, щоби вони далі функціювали, а не руйнувалися", - заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.


Андрій Іллєнко: Трагедія в будинку по вул. Б. Хмельницького - це наслідок корупції

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх