,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


NASA будет сотрудничать с Государственным космическим агентством Украины
+4
Про це повідомляє GoGetNews.info.

Представники NASA і ДКАУ обговорили перспективи роботи над спільними програмами в космічній сфері. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту делегації NASA в Україну.

Повідомляється, що американські фахівці ознайомилися з виробничим потенціалом і можливостями українських підприємств, які займаються виробництвом ракетно-космічної техніки. Крім того, сторони обговорили перспективи спільних космічних проектів.

Представники NASA наголосили, що українські фахівці - професіонали, а їх робота заслуговує поваги.

У свою чергу в ДКАУ повідомили, що міжнародне співробітництво у космічній сфері допоможе використовувати вітчизняний потенціал.

Ще на початку вересня повідомлялося, що Україна й США ведуть переговори про створення космічної ракети без залучення Росії. Тоді українська делегація на чолі з Любомиром Сабадошем відвідала Сполучені Штати, зустрілася з представниками NASA та інших провідних компаній космічної промисловості США. У процесі переговорів домовилися про інтенсифікацію контактів між державами.

Делегація NASA відвідала Україну 19-20 листопада з метою обговорення питань розширення співпраці у космічній сфері та перспективних спільних проектів.ИсточникИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх