,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


У Львові презентували збірки книг політв'язня Юрка Сиротюка
+2
У Львові презентували збірки книг політв'язня Юрка Сиротюка


21 жовтня 2015 року в Національному університеті "Львівська політехніка" в рамках проєкту "Від книги до мети" відомий мовознавець свободівка Ірина Фаріон разом із директором Науково-дослідного інституту українознавства Богданом Галайком та експертом Недержавного аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень" Юрієм Олійником презентували збірки "Бандерівські читання" та обіжник "Українські студії стратегічних досліджень" за редакцією політв'язня Юрія Сиротюка. У працях викладено ідеї щодо того, якою має бути успішна революція, та першочергові рекомендації у царині національної безпеки та оборони України.

"Людину можна ув'язнити, можна понівечити її тіло, проте не можна знищити ідеї, яку вона сповідує. Тим більше, якщо ця ідея - незалежна соборна українська держава. Сьогодні в рамках проєкту "Від книги до мети" ми презентували львів'янам праці політичного в'язня режиму Юрія Сиротюка. Бандерівські читання - це ґрунт для всієї держави, аби зрозуміти, якою має бути успішна українська революція, які завдання вона має ставити, та найголовніше - це зсунення олігархічного антиукраїнського режиму та подолання наслідків його правління", - розповіла свободівка Ірина Фаріон.

"Юрко - це та людина, той ідейний натхненник, який завжди повторював, що революція є не тільки руйнування, це перш за все докорінні зміни в суспільстві, які мають відбутися якнайшвидше. Збірник "Української студії стратегічних досліджень - це комплексна аналітична робота у царині національної безпеки, де ми командою розробили реальні, дієві рекомендації для влади та ознайомили громадськість з актуальними загрозами у царині національної безпеки та оборони України", - зазначив Богдан Галайко, директор Науково-дослідного інституту українознавства.

Додамо, одразу після початку агресії Росії проти України з ініціятиви Юрія Сиротюка було ухвалено закони, спрямовані на вжиття заходів для посилення обороноздатности держави, легалізації благодійних пожертв та вилучення з оподаткування надходження гуманітарної допомоги. Одним із перших депутат підняв питання військового призиву та соціяльного захисту мобілізованих, збереження за ними робочих місць та набуття статусу учасника бойових дій, подав чимало депутатських запитів та звернень із цього приводу.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх