,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Торгувати хлібом, а не землею
0
Торгувати хлібом, а не землею


Сьогодні, 8 жовтня, біля стін Верховної Ради зібрались фермери, які вимагають від парламенту відтермінувати зняття мораторію на продаж сільськогосподарської землі. У разі відкриття ринку з 1-го січня 2016 року (саме тоді спливає термін мораторію) землю будуть скуповувати за копійки олігархи, а самим селянам нічого не залишиться, вважають мітингувальники.

Як повідомив кореспонденту «Аграрної Газети» один з організаторів мітингу, Іван Томич, президент Асоціації фермерів та приватних землевласників, на мітинг у столицю приїхали фермери з усіх регіонів України, від Закарпаття до Криму. «Наша головна вимога – продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення. Друга вимога – усунення корупції та криміналізації на селі, формування ефективного органу влади, який зараз знищений, Держкомзему. Також ми вимагаємо проведення прозорої політики Урядом, який забезпечить ревізію усіх земель, і проведення великого, загальнонаціонального круглого столу щодо аграрної та земельної політики», - заявив Іван Томич.


Селяни ж кажуть, що в Україні треба торгувати не землею, а хлібом. Землю мають отримувати ті, хто живе поряд, ті хто працює на ній, а у теперішніх умовах, тотальної бідності населення, її зможуть купити лише олігархи, щоб потім здавати фермерам, перетворивши їх на кріпаків. Організатори акції біля стін парламенту кажуть, якщо парламентарі до них не дослухаються, їхні наступні акції будуть більш масовими, планують навіть привезти у Київ сільгосптехніку, комбайни, трактори тощо. А поки що селяни привезли молоде теля. За словами активістів це символ села, яке годує країну.

Крім того, фермери виступають за ухвалення законопроекту №1159, який Верховна Рада вже 5 разів відкладала. Цей законопроект дозволяє місцевим громадам самостійно вирішувати питання землі, а наразі цим займаються державні органи, селянам потрібно оббивати пороги Держкомзему, аби вирішити власні питання.Програма ВО "Свобода" - Програма захисту українців

ІІ. Народне господарство. Економічна незалежність та соціальна справедливість

18. Ухвалити новий Земельний кодекс та затвердити його на всеукраїнському референдумі. Провести повну інвентаризацію всієї землі та нерухомості України. Створити Єдиний державний реєстр прав на нерухомість та землю і забезпечити його відкритість та прозорість.

19. Заборонити в Україні торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння в разі використання сільськогосподарських земель за нецільовим призначенням або в разі погіршення стану ґрунтів (родючості).

20. Запровадити кримінальну відповідальність за ерозію ґрунтів унаслідок людських дій. Посилити кримінальну відповідальність за незаконне заволодіння ґрунтами.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх