,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


По Мосійчуку
-1
По Мосійчуку


По Мосійчуку.
Якщо він дійсно брав хабаря - то має відповідати за свої дії. Якщо не брав і відео є фейком - мають сісти ті, хто цей фейк зробив. Закон один для всіх, ніхто не може мати недоторканності та привілеїв - ні депутат, ні прокурор, ні суддя, ні будь-який чиновник. Має бути розслідування. Тому свободівці, які були на цей момент в залі (інші були на судах) голосували за зняття недоторканності. Це наша принципова позиція - проти недоторканності як явища. Якщо б таке подання було на нардепа свободівця - свободівці б теж проголосували "за". Бо це голосування не за визнання людини винною (це може зробити лише суд), а за те, щоб можна було провести розслідування, як і щодо будь-якого громадянина.
АЛЕ.
Ніхто не може бути позбавлений права на захист. Ніхто не може бути позбавлений слова на своє виправдання. Не може бути вибірковості та розправ над політично неугодними. Не може ціла політична сила бути звинувачена в корупції на підставі ще не доведеної вини одного її партійця. Не може бути такого, коли в парламенті показують одне відео, а потім виявляється, що людину звинувачують по семи різних епізодах, до шести з яких дане відео стосунку не має. Це - не об'єктивне розслідування. Це так само злочин.
І ще. Чекаємо на найближчому засіданні ВР таких самих рішучих дій ГПУ по негайному зняттю недотрканності та затриманню хочаб десяти топ-корупціонерів минулої та нинішньої влади. Для яких сто тисяч гривень за ліцензію та 10-15 тисяч доларів за депутатський запит - це смішні суми.
Тоді у народу не буде сумнівів, що йдеться дійсно про боротьбу з корупцією, а не чергове шоу показової порки політичних опонентів.


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх