,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Партнер тестя Кернеса очолив Антикорупційне бюро
-1
Партнер тестя Кернеса очолив Антикорупційне бюро
Сьогодні завершилась епопея з обранням голови Антикорупційного бюро.

Кваліфікаційна комісія з 12 авторитетних діячів подали на розгляд президенту Порошенку дві кандидатури — Артема Ситника (7 голосів комісії) та Миколи Сірого (5 голосів). Саме Ситника сьогодні і призначили директором бюро. Порошенко вже навіть встиг представити нового чиновника.

За словами чиновників з апарату президента, це перший прозорий конкурс на таку високу посаду.

В 36-річного Ситника вже досить серйозний послужний список. 10 років він працював в прокуратурі на різних посадах, але в 2011 році пішов з органів і працював юристом та партнером в об’єднанні “Юридичні гарантії”.

Там він працює і досі. Що цікаво, партнером Ситника в цій приватній юридичній конторі є ще один колишній прокурор та навіть заступник генпрокурора Юрій Гайсинський.

Дочка Гайсинського Оксана є дружиною мера Харкова Геннадія Кернеса. Саме в цьому місті і здобував свою юридичну освіту Артем Ситник.

Голова Антикорбюро: став партнером тестя Кернеса і заробив 7 тис грн
На вiдео - призначений Порошенко глава Антикорупційного бюро відповідає на питання про річному доході в 7000 гривень. Він партнер тестя Кернеса по юридичній фірмі. Розповів, як потрапив у це партнерство. Не дивлячись на запевнення Ситника, партнером він там залишався і в момент підготовки сюжету. Є ще один кумедний момент - у фінал конкурсу на голову бюро вийшло 2 людини. Ситник і Сірий. Вони працюють в одному під'їзді, і обидва стверджують, що навіть не зустрічалися там. Загалом дивіться, там борці з корупцією багато цікавого розповідають.

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх