,


Наш опрос
Насколько Вас заебали посты Нейро_Социум о дегенерате Шарие?
Убрать нахер посты о Шарие!
Разрешить один пост в день
Забанить Нейро_Социум нахуй!


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дев'ятикласниця з Києва винайшла тепловізор, якому нема аналогів у світі
-6
Звичайний тепловізор дає змогу виявити людину на кілька сотень метрів або виявити засідку у кущах.

Тепловізори не розрізняють дня і ночі - вони реагують на тепло живої істоти і здатні побачити її на відстані кілометра, незважаючи на дим і туман.

Школярка Настя додала до сенсора інфрачервоного випромінювання хімічний та ядерний аналізатори, тобто вдосконалила тепловізор так, що він тепер бачитиме навіть крізь стіни - вловлюючи у повітрі хімічні сліди присутності людини чи застосування зброї.

Попри зусилля волонтерів, тепловізорів у війську бракує.

Особливо такі апарати потрібні на блокпостах, які мають стерегти позиції цілодобово. Дим, туман чи темна ніч для них не перепона.

Основна проблема – ціна такого приладу. Найдешевші стартують від 6 тисяч гривень, для більш чіткого бачення використовують легші, менші, з витривалішою батареєю - від 30 до 300 тисяч гривень.

Найдорожчі, розповідає ТСН, ті, які кріпляться до зброї: дальність бачення у таких приладів - кілька кілометрів, вони можуть працювати за будь-якої погоди - при температурі від -40 до +65, водозахисні та коштують від 400 до 600 тисяч гривень.

Молоді столичні винахідники намагаються удосконалити свій виріб і сподіваються, він уже найближчим часом зможе зберегти життя наших вояків.

Пруф

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх