,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Аваков своїм досягненням за 100 днів на посаді назвав недопущення сепаратизму у Харкові
-6
Про це міністр внутрішніх справ України написав на своїй сторінці у Facebook, говорячи про перші 100 днів перебування на посаді.

«Для мене дійсно важливо за ці дні – чесно скажу – те, що вважаю досягненням: не допустили в Харкові сепаратистського сценарію. Не дали перевести Харків у стан хаосу. Діяв жорстко у ті дні, але знав, що роблю правильно, і знав, що харків’яни підтримають. Спасибі їм і спасибі всім, хто реально допомагав, а не піарився. Спасибі моїй Харківській команді – не підвела у вирішальний момент!», – заявив міністр.

Також він пишається, як іде робота з відтворення Національної гвардії України. «Армії не будуються, звичайно, за пару місяців, але вже зрозуміло – крок правильний, темпи хороші і результат для країни буде дуже важливим», – зазначив Аваков.

Окрім того, до плюсів він зарахував і те, що у взаємодії з усіма структурами вдалося провести ці найскладніші вибори в історії країни – «як би не лаяли міліцію – часом заслужено, часом ні – але тут спрацювали чітко».

Про гучні розслідуваннях міністр пообіцяв поговорити після судового засідання, коли справи дійдуть до логічного кінця.

«А ось те, що ЄДАПС вдалося сколупнути – плюс. ЄДАПС сидів на корупційному бізнесі десятиліття при всіх урядах і міністрах, а нам вдалося зробити друк бланків паспортів і дешевше, і прозоріше. Плюс на крок ближче до Європи!», – заявив Аваков.

Водночас він визнав, що за цей час не вдалося розпочати справжню реформу в системі МВС. За словами міністра, поточна ситуація в країні задала інші невідкладні імперативи – на якийсь період стійкість і керованість системи, на жаль, постала вище над якісь, але підготовку провели непогану – «спасибі Євгену Захарову».

«А ще за ці 100 днів отримав стільки негативу, що вистачить на все життя. Негатив за все – по суті і не по суті. Найбільше за людський гнів, який накопичився. Така доля цієї роботи, цієї посади… Час такий випав – випробувань і зламу, окупації і війни, зради і смертей... Так, мало не забув – мою і Коломойського роботу високо оцінили в Росії – завели кримінальну справу. А ви кажете...», – додав міністр.
Источник
Аваков своїм досягненням за 100 днів на посаді назвав недопущення сепаратизму у Харкові

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх