,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other

военторг-сити.рф
Куба - отзывы туристов: стоимость тура на кубу . Автобусный тур в Санкт-Петербург.
havanatur.ru

Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Наглість друге щастя.
0
Продовжуємо публікацію матеріалів про безчинства бувших регіоналів у Івано-Франківську.

Ми писали про те, як представник напівкримінального «бізнесу» Ярослав Каспрук чинить розправи над простими франківчанами. За допомогою корумпованих зв’язків він заради досягнення своїх корисливих цілей спрямованих на збільшення прибутків за рахунок інших міг без проблем найняти військовослужбовців внутрішніх військ, які примушували платити непосильні побори в користь пана Каспрука, найняти продажні суди, які без жодної совісті та моралі позбавляли та позбавляють людей їхнього майна. Благо, що серед суддівського корпусу є охочі допомогти панові Каспрукові у його чорних справах.

Проте, історія продовжується. Тепер щоб остаточно вчинити розправу над людьми та паралізувати роботу гаражного кооперативу, земля під яким є предметом роздору він почав відкрито та нагло погрожувати керівникам підприємств, що обслуговують та мають інші відносини з гаражним кооперативом. Серед потенційних жертв Каспрука в тому числі є керівники державних підприємств таких як Обласне бюро технічної інвентаризації, та «Прикарпаттяобленрго».
Ось що пише Ярослав Каспрук у листі на ім’я начальника ОБТІ: « З огляду на все вище сказане вимагаємо надати нам пояснення з даного приводу та належні письмові докази таких пояснень». Текст листа Текст листа

Відчуваєте? Директор і власник приватної структури ВИМАГАЄ пояснень від керівника державної установи!!! Прямо приватний прокурор об’явився у Івано-Франківську. Не здивуюсь, якщо цей пан з часом буде арештовувати всіх незгідних, та садити таких людей до своєї приватної в’язниці. Це, вибачте, вже замашки феодала. Подібне звернення із відкритими погрозами отримано також технічним директором ПАТ «Прикарпаттяобленерго».


Так, що ж це відбувається? Невже всі жертви революції та Майдану були даремними? Чому цей колишній подільник Януковича та його банди надалі знущається над людьми, та продовжує своє беззаконня?

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх