,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Молчи, позорная Европа!..
+19
Молчи, позорная Европа!..


В Україні оголошують часткову мобілізацію в армію по всій території країни. Про це повідомив в.о. президента України та спікер Ради Олександр Турчинов.

Часткова мобілізація проводиться на території всіх областей України, а також в м. Київ. На території АР Крим та м. Севастополя мобілізація здійснюється з числа громадян, які добровільно виявили бажання податися на військову службу, в тому числі шляхом прибуття у військові комісаріати, військові частини.

"Указом створюються умови для переведення Збройних сил України, Національної гвардії України, інших військових формувань України, оперативно-рятувальної служби цивільного захисту на організацію і штати воєнного часу", - йдеться в порядку денному.

Відповідний указ уже підписаний в.о. президента. Турчинов пояснив, що підписав цей указ "враховуючи продовження агресії в Автономній Республіці Крим, яку Росія намагається прикрити великим фарсом під назвою"референдум", який ніколи не буде визнаний ні Україною, ні усім цивілізованим світом".

"Враховуючи всю цю небезпеку, я підписав указ про часткову мобілізацію", - заявив Турчинов.

Тепер Рада має затвердити указ.

Нагадаємо, що українська армія групується на східних та південних кордонах для противаги росіянам. Армія організувала перегрупування.


Постскриптум... pop


«... Молчи, позорная Европа и не качай свои права!.. Ты у России просто жопа, а думаешь, что голова!!!»
(Ф.И. Тютчев. 1867)


«Я знаю сотни способов вытащить Русского медведя из берлоги, но ни одного, чтобы затащить его обратно... Не дразните русского медведя!!!»
(Канцлер Германии фон Бисмарк)МобілізаціяИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх