,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Полтавщине оранжевый священник расстрелял зеленых титушек
+14
Священник одразу зателефонував товаришу з ВО "Свобода". Той викликав міліцію.

"Ми одразу ж виїхали на місце події. Взяли із собою і представника з опозиційної сили, який викликав міліцію. Щоб убезпечити від можливих провокацій і будь-яких обвинувачень на адресу правоохоронців. Коли під'їхали до будинку священника, то почули завивання сирени, яке лунало з ввімкненого гучномовця. На ганку будинку стояв чоловік з сокирою в руках. Інших людей на подвір'ї не було. Він розповів, що священник попросив його допомоги оборонятися, бо на нього напали. Біля дверей почули голос священника, попередили, що заходимо. Коли відкрили двері, почули постріл, а коли зайшли, священник стояв з рушницею в руках і знову вистрелив, - розповів Володимир Голтвянський із Кобеляцької міліції".

Міліціонери викликали "Беркут". Товариш священника разом із правоохоронцями цілу ніч вмовляли його скласти зброю. Запевняли, що тітушок немає і ніхто його бити не збирається. Чоловік віддав зброю тільки о 7 ранку. Обійшлося без штурму будинку.

Місцеві говорять, чоловік був напідпитку. Напередодні ходив в Кобеляцьку міську раду та вимагав скликати позачергову сесію.

"Від нього вже тоді було чути алкогольний запах. Так само від нього несло і коли затримували, - розповів місцевий, не назвався. - Також наприкінці грудня священник вже заявляв про те, що його переслідують за участь у протестах на майдані".

Священника затримали міліціонери.

КЛАЦ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх