Other

Курсы валют

Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид

Сексуальні бодібілдерки Самсоненка здобули дві золоті медалі на міжнародному турнірі
-2
Окрім золотих, дівчатам вдалося вибороти одну срібну медаль.

Учасниці фітнес-команди Samson Team, яку створив і готував до чемпіонаті світу WBPF екс-чоловік Санти Дімопулос Володимир Самсоненко, повернулися до України з перемогою.

Дівчатам вдалося вибороти дві золоті і одну срібну медалі. За підсумками змагань усі учасниці команди Samson Team увійшли до фіналу - Дар'я Мацак та Анна Круковська, які зайняли перші місця в категорії Women Model Physique. Відзначилася також в останній момент Олександра Костильова, яка перед чемпіонатом приєдналася до команди.

На чемпіонаті світу вона зуміла взяти срібну медаль у категорії Women's Fitness.

"Почуття переповнювали мене, і тільки коли заграв гімн і піднявся прапор України, емоційне напруження у всієї команди Samson Team переросло в сльози радості і усвідомлення перемоги", - прокоментував Самсоненко. Зазначимо, чемпіонат світу WBPF проходив у Будапешті з 13 по 17 листопада. У ньому взяло участь більше 300 спортсменів з 45 країн.

Нагадаємо, перед змаганнями в Будапешті гарячі підопічні Самсоненка сіли на жорстку спортивну дієту.