,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Робоча група з питання Тимошенко перенесла своє засідання на понеділок
Робоча група з підготовки законопроекту про лікування ув'язнених за кордоном оголосила про перерву до понеділка, 18 листопада. Засідання у цей день призначено на 16:00.
Рішення про перерву в роботі групи було ухвалене у зв'язку з відсутністю на сьогоднішньому засіданні чотирьох нардепів, членів робочої групи Андрія Міщенка (Свобода), Сергія Гордієнка (КПУ), Дмитра Шпенова (ПР), Ігоря Єремєєва ( позафракційний).

"З таким підходом засідання робочої групи далі проходити не може. Якщо ми з вами говоримо про те, що потрібен узгоджений законопроект, отже, потрібно домагатися того, щоб всі члени робочої групи були присутні і брали участь", - заявив глава робгрупи, народний депутат від Партії регіонів Геннадій Васильєв.

Варто зазначити, що під час сьогоднішнього засідання групи представники опозиції і члени Партії регіонів звинуватили один одного в його зриві.

Нагадаємо, сьогодні, 14 листопада, Президент України Віктор Янукович заявив, що для екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко не будуть створені ексклюзивні права.

Президент вважає, депутати повинні знайти консенсус і об'єднати всі п'ять законопроектів, спрямованих на вирішення питання Тимошенко. У такому випадку Янукович має намір підписати узгоджений закон у разі його прийняття парламентом.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх