,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Свободівці зірвали марш УПА у Львові
+4


Вперше за роки “незалежної” України було зірвано марш пам’яті воїнів УПА у столиці Галичини корпусом депутатів львівської міської та обласної ради, а також депутатом Верховної ради Юрієм Михальчишином, за видимої підтримки міліції, яка повністю потурала діям свободівців – молодих львівських активістів доправили до “райвідділку”.

Про це повідомили представники Автономного опору після подій 13 жовтня у Львові.

«Згідно офіційної заявки, марш розпочинався о 16.00 біля пам’ятника Чорноволу, але до учасників маршу на дорогу вибігли депутати на чолі із Михальчишиним, котрі стали поруч із міліцією – не пропускаючи активістів до місця збору. На запитання організатора маршу “коли нам дозволять розпочати марш” представник міліції Гатала Віктор Андрійович повідомив, що “вони не дозволять вам його провести…”» – повідомили активісти.

За їх словами напередодні самого маршу відбувались “відносно дивні речі”.

Зокрема, до організатора маршу подзвонили представники міліції і повідомили, що ідентична заявка на марш подана від представників ВО “Свободи”, і що можливо відмінять обидва марші.

«Потім дзвонили щодня впродовж тижня і запитували чи не бажаємо ми відмінити свій марш. Оскільки рішення жодного суду про заборону маршу не було, 13 жовтня активісти та всі бажаючі вшанувати пам’ять воїнів УПА прийшли до пам. Чорноволу» – розповіли вони.

Свободівці зірвали марш УПА у Львові


Далі події розгорталися з притаманною для Львова експресією: на підході до місця збору рушила маршем свободівська колона, в якій молодики несли «кельтські хрести».

«Через це взагалі важко сказати що це було: марш пам’яті воїнів УПА чи щось інше. Депутати-свободівці та інші невідомі провокатори вийшли на дорогу і загородивши прохід учасникам маршу із червоно-чорними прапорами – мотивувавши це тим, що вони проводили зустріч із виборцями. Міліція нічого не зробила із провокаторами, мабуть не лише тому, що одним із них був депутат із мандатом (Михальчишин), але і тому, що заочно свободівці частенько ходять на каву із високопоставленими представниками правоохороних органів у Львові» – поділилися своїми сумнівами представники Автономного опору.

Потім – гірше.

«Коли учасників маршу оточила міліція, активістів почали провокувати депутати ВО “Свободи”, деякі з них були на підпитку. Провокував і сам Михальчишин, котрий стоячи за спиною міліції кричав “давай підійди до мене ”поговоримо” ” – мабуть легко закидувати подібні заяви звичайним студентам, маючи статус недоторканого. У відповідь йому скандували «Михальчишин – гей не сміши людей!» Чому Михальчишин впав так низько, що силу свого мандату впускає на такі цинічні дії, залишається навіть невідомим для учасників маршу. Михальчишин викрикав “чемодан вокзал Росияя”, “антифашисти”, “аста лавіста антифашистам” також обзивав учасників “лгбтактивістами” та “найманцями Кремля”» – додали вони.

На питання учасників маршу за скільки продався Юрій Михальчишин (питання продажу землі Герезі для «Епіцентру») — він нічого розумнішого не придумав, а ніж відповісти “Герега, це хто така? Епіцентр – це місце, в якому відбуваються землетруси”.

«Сьогодні у Львові Юрій Михальчишин поховав себе як політик, свідченням чому є поведінка гопника з мандатом, котрий не маючи аргументованих відповідей на незручні питання переводить все на образу в бік опонентів» - переконані активісти.

Під час провокацій в представника міліції Гатала опинився ніж, який за його словами, він витяг із кишені одного із учасників маршу. Одразу після цього приїхав «Беркут», який взяв у кільце учасників маршу. З пагорба, на котрому стояли як звичайні люди, так і деякі представники депутатського корпусу ВО “Свободи”, підозрілі невідомі особи (спершу стояли поруч із Михальчишином) скинили до натовпу, де стояли представники маршу заточки та ножі. Після цього учасників маршу почали незаконно обшукувати (вивертати кишені, дивитись у сумки) та посадили до міліцейського автобусу. Причину затримання міліція не пояснила. 59 студентів доставили до Львівського міського управління міліції, по вулиці Степана Бандери 1.

«Колись у цій будівлі була тюрма «На Лонцького», у якій спершу нкведисти, а потім гестапівці тортурами знищували героїв України ОУНівців та бандерівців, пам’яті котрих мав відбутися марш 13 жовтня. Учасників маршу “запросили” на третій поверх у актову залу, там вони просиділи чотири години, їх відпускали тільки у туалет, причини затримання не пояснювали. У залі разом із активістами були лише представники «Беркуту» Ніяких допитів не проводили, допоки не приїхав Гатала, який заявляв різним людям різні причини затримання — декому пояснювали, що Михальчишин написав заяву, на учасників заходу, котрі за його словами накинулися на нього із ножем під час того як він (посеред дороги, де їздять трамваї) проводив зустріч із виборцями, а іншою причиною затримання, за його словами було бажання залучити учасників маршу у якості свідків вилучення холодної зброї» – іронічно відзначив один із затриманих.

Міліціонерів хотіли зняти відбитки пальців у учасників маршу. Як виявилося, невдале.

Близько 21.30. учасники маршу вийшли із Львівського міського управління.

КЛАЦ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх