,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Судді за гроші розказали по СТБ, які вони непідкупні. ВIДЕО
+4
Ось такий розрив шаблону «Українська кривда» зафіксувала у вечірніх випусках новин СТБ та Інтеру. Представники суддівської гілки влади розповіли журналістам, що отримати статус судді тепер стане важко: замість телефонних дзвінків та конвертів «із вдячністю» тепер все вирішуватимуть іспити.

Спеціально навчені люди слідкують за тим, як спеціально підібрані кандидати пишуть спеціальними ручками тести, що для них привезли спеціально броньовані машини. Так і хочеться процитувати рекламу шоколаду «А потім, маленьке звірятко загортає його…».

До речі, матеріальний статус та дорогі автомобілі майбутніх суддів аж ніяк не турбують високих екзаменаторів. «Нам хай на вертольоті прилетить — ми вибираєм людину, знання кваліфікація ділові і моральні якості якщо не будуть співпадати, ми будемо приймати рішення», — обіцяє на камери голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів Ігор Самсін.

Схоже, перестарався Ігор Леонідович зі своєю прозорістю. Надзвичайний інтерес телеканалів до новини (сюжети виходили двічі у вечірніх випусках) про іспити зовсім не наводить на роздуми щодо їх замовності. Просто тема дуже цікава і актуальна….
Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх