,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Червоні прапори і сутички. 9 травня Львові, Тернополі та Івано-Франківську
  • 10 мая 2013 |
  • 03:05 |
  • Alive |
  • Просмотров: 737
  • |
  • Комментарии: 7
  • |
-13
День перемоги у Львові та Івано-Франківську сьогодні пройшов досить спокійно, однак у Тернополі відбулися сутички та бійки між комуністами і націоналістами.
У Львові бажаючі вшанувати пам’ять полеглих у Другій світовій війні мали змогу покласти квіти до пам’ятників на Пагорбі слави та на Марсовому полі, де також відбувся молебень за загиблими вояками.

Заходи у місті не були чисельними, оскільки рано вранці суд заборонив проведення масових заходів у Львові 9 травня, дозволивши лише офіційні заходи.

Відтак. квіти до могил принесли посадові особи Львова та області, а також генконсул Російської Федерації та окремі люди.

Хоча у Львові було спокійно, однак не обійшлося без провокацій: на Марсове поле та Пагорб слави принесли плакати "Геть московські окупанти!" та розгорнули червоний прапор.

Також, за словами, головного міліціонера Львівщини Олександра Рудяка, на Пагорбі слави затримали двох чоловіків напідпитку.

У Тернополі та Івано-Франківську заходи з нагоди 9 травня були більш чисельними.

В Івано-Франківську представники місцевої «Свободи» перекрили пішохідну частину центральної вулиці Незалежності в очікуванні заявленого раніше маршу комуністів.

Червоні прапори і сутички. 9 травня Львові, Тернополі та Івано-Франківську


Червоні прапори і сутички. 9 травня Львові, Тернополі та Івано-Франківську


Червоні прапори і сутички. 9 травня Львові, Тернополі та Івано-Франківську


Однак представники КПУ КПУ разом із ветеранами пройшли іншим маршрутом до Меморіального комплексу в супроводі співробітників міліції зі згорнутими червоними прапорами. Біля входу на Меморіальний комплекс комуністи розгорнули близько 20 прапорів КПУ та прапорів перемоги.

Окремою колоною на Меморіальний комплекс з протилежного боку від протестувальників пройшли активісти Івано-Франківської облорганізації Партії регіонів під партійними та державними прапорами.

Найчисельнішими відбулися урочистості до Дня перемоги у Тернополі. За повідомленням ЗМІ, до Пагорбу слави у Старому парку прийшли кілька тисяч городян. Однак святкування у Тернополі не пройшли без інцидентів.

У Тернополі під час акції прихильників Компартії "Парад переможців" виникла сутичка між правоохоронцями та народними депутатами від ВО "Свобода".

Як передає кореспондент УНІАН, спочатку колоні, що рухалась алеєю в Парку слави в оточенні правоохоронців, дорогу перекрили народні депутати від ВО "Свобода" Олексій Кайда, Михайло Головко та Олег Сиротюк.

Заступник начальника обласного управління міліції з питань громадської безпеки Василь Облещук заявив, що постановою суду сьогодні уже скасовано рішення позачергової сесії міської влади про заборону використання у місті радянської символіки під час масових заходів.

Він також зазначив, що комуністи подали заявку на проведення заходу, а відтак мають право на проведення акції в Парку слави.

Разом з тим депутати під час спілкування з Облещуком з’ясували, що номер скасованого судом рішення міськради не повністю відповідає номеру прийнятого сьогодні міськрадою рішення.

Вони наголосили, що таким чином рішення є чинним. "На момент скасування судом сьогоднішнього рішення міської ради воно ще не було ніде оприлюднено. З того приводу, що суд скасовував документ, якого він навіть ще не мав, я уже звернувся в прокуратуру", - сказав Кайда.

Депутати також наголошували, що проводять у Парку слави зустріч з громадянами і в разі перешкоджання їхній депутатській діяльності правоохоронцями нестимуть кримінальну відповідальність.Після цього народні депутати, депутати міської та обласної рад повернули до людей, які перекрили алею в Парку слави, і стали перед ними, взявшись за руки.

Співробітники спецпідрозділу міліції "Беркут", які йшли перед колоною комуністів, прорвали "живий ланцюг" "свободівців".

А коли один з народних депутатів від "Свободи" почав бити по касках бійців спецпідрозділу, розпочалась сутичка, під час якої депутат отримав садна на обличчі, на ньому повністю порвали сорочку.

Кількох людей, які перешкоджали руху колоні комуністів, правоохоронці посадили в автозаки. Комуністи провели свій захід біля Вічного вогню, а потім під скандування "Ганьба!" залишили Парк слави в оточенні великої кількості правоохоронців. По дорозі невідомі кинули в них шашкою з їдким димом.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх