,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЧИ БУДЕ РЕВОЛЮЦІЯ?
  • 21 апреля 2013 |
  • 19:04 |
  • Alive |
  • Просмотров: 708
  • |
  • Комментарии: 10
  • |
-13
Те, що Революція буде, вже ні в кого не викликає сумніву. Як і те, що правляча банда буде захищати своє панування до останнього. Залишаються відкритими питання: коли, хто очолить і в який спосіб.

Аналізуючи ситуацію в країні, однозначну відповідь дати неможливо.

Багато людей стверджують, що революційна ситуація вже є, народ готовий скинути ненависну владу, достатньо маленької іскри, щоб ситуація запалала. Можливо. Але в той же час можна спостерігати цілком протилежну ситуацію. Постійне погіршення в економічній та соціальній сферах, національне приниження, релігійні утиски, абсолютний безлад в усіх гілках влади, взяття країни під контроль “сім’єю” тощо. В інших країнах все це спричинює щонайменше масові акції вуличних протестів, а в нас – поодинокі виступи та мирні “овечі” мітинги з частиною проплачених учасників, де великим досягненням вважається вихід на протест аж 5-7 тисяч осіб. Всі декларують ненависть до “регіоналів”, але, щоб підтримати у Києві вибори мера, прийшла жменька киян (порівняно з кількістю населення). Мільйони людей відчули на своїх шкірах “покращення” від Януковича і його зграї, але на довиборах у різних регіонах перемогу здобувають усім ненависні представники “партії влади”… І таких протиріч – кожного дня в усіх сферах життя.

То коли ж та Революція? Де революційна ситуація в країні? Може, насправді ми видаємо бажане за дійсне? І всім байдуже, що відбувається в країні і турбує кожного лише своє власне, особисте?

А може не під тим кутом ми оцінюємо ситуацію? Можливо, революційні зміни в понятті простих людей кардинально відрізняються від розуміння цих змін політиками, навіть найопозиційнішими?

Обмануті різношерстими політиканами українці вже давно мають міцний імунітет на заклики до “боротьби”. Десь на підсвідомому рівні в людей опозиція знаходиться на одному рівні з владою. Будь-які заклики вийти на вулиці, майдани тощо сприймаються як заклики відсторонити від корита одних і дати змогу дорватися до нього іншим. А що від цього зміниться для мільйонів людей? Яка різниця, чий олігарх буде обдирати Україну і хто буде знущатися з українців? Яка різниця, яким буде державний вектор: західним чи східним, якщо він буде не українським…

І народ терпеливо чекає СВОГО часу. Часу, коли прийде Гонта й Залізняк, коли “повіє вогонь новий з Холодного Яру”. Саме тоді українці вийдуть на вулиці і майдани мільйонами. От тоді буде Революція – докорінна зміна влади і системи. І не буде тоді місця паразитам на українській землі, незалежно від кольору прапора чи партійної приналежності. Улесливі слова політиканів мало будуть значити. Тільки дія, тільки боротьба! А боротьба вже викує Національний Провід, який вкаже українцям новий політичний вектор – український.

За тисячі років практично бездержавна українська нація випрацювала тактику самозахисту. Вже стерлась історична пам’ять про багатьох ворогів, які переможно проходили нашими містами й селами… І так буде завжди, бо Господь дав нам нашу землю навіки!

Наше завдання – пришвидшити час Революції, час звільнення українців від окупантів внутрішніх і зовнішніх. Українські націоналісти повинні бути в авангарді визвольної боротьби, щоб повести народ шляхом державності, не озираючись на “болотяні вогні”.

Ми повинні стати тим політичним і військовим проводом, що забезпечить остаточну перемогу Української Ідеї!

А як саме відбудеться Українська Національна Революція, залежить від чаші народного терпіння, яка вже переповнена достатньо, щоб вичистити нашу країну від ворожої нечисті раз і назавжди. Можливо, не зовсім гуманним і демократичним способом. І хай допоможе нам Господь!

Слава Українській Національній Революції!

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх