,


Наш опрос
Как поступить с Трибуном SERGANT888?
Забанить нах...
Лишить права комментировать
Пусть живёт-мне он не мешает


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Климатический кнут Кремля
+7
Климатический кнут Кремля


Національно сьвідомі городяни міста_двічі_героя_УПА Івано-Франківська переконані, що снігова катастрофа, що кілька днів вражає три галицькі області, викликана спеціально з допомогою кліматичної зброї.

Не секрет, що світові держави світу, одна з яких Росія, володіють кліматичною зброєю, і можуть змінювати погоду цілеспрямовано з метою нанесення шкоди чи просто задля проведення якоїсь події, як от військовий парад чи відкриття олімпіади.

Снігова катастрофа раптово вразила Галичину в середині березня якраз саме в ті дні, коли опозиція призначила революційні події, щоб відсторонити від влади режим Януковича. Хвиля протестів якраз мала починатися з Галичини 14-15 березня цього року.

Цікаво, що Президент Януковича, якраз минулого тижня побував в Москві, де домовився "здати" Росії українську Газо-Транспортну Систему.

Не виключено, що таке рішення прийнято було в обмін на забезпечення Януковичу перебування при владі за допомогою кліматичної зброї, якою Кремль вже давно користується з метою деструкцій у своїх непокірних республіках на Кавказі.

Источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх