,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


На Харківщині в Дергачах підтримка "Свободи" за чотири місяці зросла вчетверо
  • 27 февраля 2013 |
  • 12:02 |
  • Batman |
  • Просмотров: 1045
  • |
  • Комментарии: 11
  • |
-13
На Харківщині в Дергачах підтримка "Свободи" за чотири місяці зросла вчетверо


24 лютого 2013 року на Харківщині пройшли довибори до міської та обласної ради. Володимир Безрук показав значне зростання підтримки "Свободи" на Дергачівщині: у районі вона зросла втричі, а у місті – в чотири рази. У Харкові результат Олега Дебелого, який посів друге місце й отримав 12% голосів, також засвідчив значне зростання підтримки націоналістів.

Якщо під час парламентських виборів-2012 підтримка свободівців у місті Дергачі становила 5,3%, то вже за результатами виборів до Харківської облради 24 лютого Володимир Безрук набрав 20% голосів виборців, а у районі підтримка зросла з 4 до 13%, тобто більш ніж утричі.

Варто зазначити, що високий результат свободівці здобули попри суттєві фальсифікації та протидію з боку місцевої влади. Довірена особа свободівця Андрій Воліков був свідком, як голова районної виборчої комісії Ніна Зінькова давала вказівки не допускати виїзду зі скриньками для голосування та підрахунку голосів. І члени виборчої комісії "сумлінно" виконували ці настанови: вони голосуванням усували свободівців від такої роботи, а коли журналісти намагалися супроводжувати провладних членів виборчої комісії під час голосування поза дільницею, вони швиденько втекли…

Влада активно залучала і співробітників комунальних служб: напередодні виборів дергачівські комунальники "забули" про свої обов'язки і замість того, аби прибирати вулиці, здирали агітацію Володимира Безрука, залишаючи натомість зображення провладного кандидата.

Неспроможних голосувати на дільницях використали і під час виборів до Харківської міської ради в окрузі №12, де балотувався свободівець Олег Дебелий. Якщо під час парламентських виборів голосування для таких виборців відбувалося за заявою і довідкою з лікарні, то під час виборів 24 лютого потрібно було надати тільки заяву. Тож кількість "неспроможних" голосувати в окрузі з жовтня виросла в кілька разів. До того ж, до дільниць традиційно підвозили виборців, використовуючи транспорт фірми… "Ритуал".

Зрештою, кандидат на посаду депутата Харківської міської ради Олег Дебелий посів друге місце на виборах, набравши майже 12% голосів. Нагадаємо, що на виборах 28 жовтня свободівець отримав 10,2%.

"Те, що влада вдається до брудних методів боротьби, аби продовжити час свого існування, свідчить лише про те, що існувати їй лишилося недовго. Відкриті погрози, зловживання, підкилимні домовленості – це "совковий" пережиток, який доживає останні дні. Українці більше не будуть миритися з тим, що за них вирішують. "Регіонали" вичерпали свої резерви, про це свідчить навіть обрання скомпрометованих голів райдержадміністрацій. Влада вдається до ходів, які інакше як панікою назвати важко: чи можна возити живих виборців на вибори на транспорті для людей, що вже відійшли у світ кращий?

Натомість свободівці укріпили позиції і підтримка націоналістів активно зростає. Свободівці, що посідають другі місця на місцевих виборах – це реальна альтернатива провладним кандидатам, що торують шлях адмінресурсом та грошима. Але гроші закінчуються, а правда і історична справедливість ніколи не знеціняться. Наші кандидати завжди боротимуться за могутню українську державу на засадах соціальної та національної справедливості, тому у свободівців завжди стане сил для протистояння", – заявив керівник Харківської обласної організації ВО "Свобода" Ігор Швайка.-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх