,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Свободівці не дали комуністам встановити в Охтирці новий пам'ятник Лєніну
  • 25 февраля 2013 |
  • 07:02 |
  • Batman |
  • Просмотров: 737
  • |
  • Комментарии: 12
  • |
-12
Свободівці не дали комуністам встановити в Охтирці новий пам'ятник Лєніну


Націоналістам вдалося не допустити встановлення в Охтирці Сумської області нового пам'ятника катові української нації Владімірові Лєніну, що планували зробити комуністи 23 лютого 2013 року. Своєю стійкою позицією активісти не дали сповідникам людиноненависницької комуністичної ідеології здійснити чергову наругу над національною пам'яттю українців.

Нагадаємо, що 15 лютого в місті Охтирка місцеві свободівці разом із народним депутатом України Ігорем Мірошниченком демонтували пам'ятник катові української нації Лєніну.

Слід зазначити, що постамент, на якому донедавна бовванів позолочений "вождь червоних", був збудований комуністами на місці колишньої дзвіниці українського храму, яку кілька десятиліть тому підірвали самі большевики. Земля ж під колишнім пам'ятником перебуває в оренді Української Православної Церкви Київського Патріархату ще з 1996 року. Весь абсурд ситуації полягає в тому, що тоді, як усі московські церкви в місті землю в користування отримали безоплатно, українці мусять платити гроші, аби молитися на своїй землі.

23 лютого комуністи спробуали відновити пам'ятник тому, за чиїми щоденниками протягом минулого століття винищували українців. Проте сповідники Лєніна отримали гідну відсіч націоналістів, які прийшли захистити пам'ять про мільйони закатованих большевиками та не допустити чергової наруги над українською нацією.

Понад сотня місцевих мешканців та активістів Всеукраїнського об'єднання "Свобода" спільно з народними депутатами-націоналістами Андрієм Мохником, Русланом Марцінківим, Ігорем Швайкою, Ігорем Мірошниченком та Андрієм Міщенком провели в Охтирці акцію протесту, аби не допустити не допустити протизаконного встановлення пам'ятника Лєніну на території, що належить місцевому храму Київського Патріархату.

Під час акції протесту проти відновлення поваленого пам'ятника Лєніну міліціянти, ставши на сторону сповідників кривавого комуністичного режиму, вдалися до грубих і незаконних дій. Так, "правоохоронці" били та штовхали активістів, зокрема народних депутатів від ВО "Свобода" Андрія Мохника, Ігоря Мірошниченка та Ігоря Швайку.

Комуністи з погрозами й залякуваннями намагалися відтіснити націоналістів від постаменту, де раніше стояв пам'ятник катові українського народу. На сторону сповідників кривавого большевицького режиму стали працівники міліції та спецпідрозділу "Грифон". Міліціянти почали штовхати противників пам'ятника Лєніну. Відтак, під час сутичок, спровокованих комуністами, міліціянти били учасників акції протесту, зокрема народних депутатів-свободівців. Відео:

Окрім того, провокатор із когорти комуністів кинув скляною пляшкою в натовп протестувальників, яка влучила в одного з журналістів, розбивши йому голову. Пізніше комуніст заявив, що цілився в народного депутат Ігоря Швайку. Активісти затримали провокатора та передали його в руки міліціянтів.

Щодо недопустимості встановлення нового пам'ятника Лєніну в Охтирці народні депутати-свободівці провели перемовини з виконувачем обов'язків міського голови. Останній запевнив, що без рішення міської ради про встановлення монумента не може бути мови.


Отредактировал JheaD (25 февраля 2013)
Причина: вставил видео

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх