,


Наш опрос
Хотели бы вы жить в Новороссии (ДНР, ЛНР)?
Конечно хотел бы
Боже упаси
Мне все равно где жить


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Герои есть, а праздников маловато будет!..
0
Герои есть, а праздников маловато будет!..У Львові традиційне Свято шоколаду отримує статус національного. Саме свято відбудеться 14-17 лютого у Львівському Палаці Мистецтв.

«Національне свято шоколаду – це найажіотажніша та найшоколадніша подія за всю історію України. Тим паче, що цього року на Свято шоколаду завітає найбільший шоколадний фестиваль світу EuroChocolate з Італії. Це свято для усіх, хто любить шоколад, для дітей і дорослих, шоколадних митців, виробників шоколаду та шоколатьє, які хочуть поділитися своїм мистецтвом з гурманами. Усіх очікує незвичний та водночас грандіозний сюрприз для закоханих, - розповів директор VI Національного Cвята шоколаду Андрій Сидор.

Також організатор VI Національного Свята шоколаду оголосила конкурс на створення логотипу-талісману Свята, який триватиме до 21 грудня. Переможець, який створить найсолодший логотип-талісман Свята шоколаду, отримає грошовий приз. Ознайомитись з деталями Конкурсу можна на офіційному сайті свята www.shokolad.lviv.ua.

Нагадаємо, торік рекордне Свято шоколаду відвідало понад 16 тисяч туристів та було використано 8,5 тонн шоколаду.

Много праздников разных, как и "героев". Теперь Украина имеет возможность гордиться ещё одним: у нас будет национальный день львовского шоколада. alik

Источник
Отредактировал Kotleopold (25 января 2013)
Причина: Указал источникИнформация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх