,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Герои есть, а праздников маловато будет!..
0
Герои есть, а праздников маловато будет!..У Львові традиційне Свято шоколаду отримує статус національного. Саме свято відбудеться 14-17 лютого у Львівському Палаці Мистецтв.

«Національне свято шоколаду – це найажіотажніша та найшоколадніша подія за всю історію України. Тим паче, що цього року на Свято шоколаду завітає найбільший шоколадний фестиваль світу EuroChocolate з Італії. Це свято для усіх, хто любить шоколад, для дітей і дорослих, шоколадних митців, виробників шоколаду та шоколатьє, які хочуть поділитися своїм мистецтвом з гурманами. Усіх очікує незвичний та водночас грандіозний сюрприз для закоханих, - розповів директор VI Національного Cвята шоколаду Андрій Сидор.

Також організатор VI Національного Свята шоколаду оголосила конкурс на створення логотипу-талісману Свята, який триватиме до 21 грудня. Переможець, який створить найсолодший логотип-талісман Свята шоколаду, отримає грошовий приз. Ознайомитись з деталями Конкурсу можна на офіційному сайті свята www.shokolad.lviv.ua.

Нагадаємо, торік рекордне Свято шоколаду відвідало понад 16 тисяч туристів та було використано 8,5 тонн шоколаду.

Много праздников разных, как и "героев". Теперь Украина имеет возможность гордиться ещё одним: у нас будет национальный день львовского шоколада. alik

Источник
Отредактировал Kotleopold (25 января 2013)
Причина: Указал источник

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх