,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


"Свобода" вимагає підвищити статус Криму
  • 20 января 2013 |
  • 17:01 |
  • Alive |
  • Просмотров: 612
  • |
  • Комментарии: 27
  • |
-16
Корумповані "автономізатори" проїдають дотаційний кримський бюджет, прикриваючись гаслами про "розширення, поглиблення, покращення". Олігархічна "сім’я" розграбовує унікальні кримські ресурси, а "автономією" вони намагаються відгородитися від українського законодавства.

На загал, "автономісти" самопозиціонуються як захисники кримчан, турботливі політики, що опікуються розширенням повноважень омріяної автономії. Водночас вони "пресують" незалежну пресу та викликають на допити в прокуратуру журналістів, винних у недостатній автономності від правди про корумпованих чиновників (свіжий приклад).

Олігархічна "сім’я" розграбовує унікальні кримські ресурси, намагаючись "автономією" відгородитися від українського законодавства

Автономна Республіка Крим для "автономістів" – такий собі "запасний аеродром" на випадок переховування від відповідальності за злочини перед українським народом (саме для того свого часу і створювали АРК – відгородити "пєрєстроєчную" партноменклатуру від українського законодавства).

Нафталінову тему "розширення повноважень автономії" раптом знов почали активно реанімувати кримські чиновники. Цікаво, що роль "перших скрипок" (чи "перших балалайок"?) тут грають ДОНЕЦЬКІ "парашутисти"! Чому? Саме так вони замилюють очі виборцям і києводонецьким патронам після повного провалу виборчої кампанії у Криму та Севастополі. Крім того, у "ісконна кримскай" частини "автономістів" кремлівські замовники "кримської геополітики" вимагають звіту за сотні мільйонів вкладених коштів на тлі того, що проект "рускава міра" луснув (партія "Русскій блок" набирає по Криму менше за "Свободу").

Нафталінову тему "розширення повноважень автономії" почали активно реанімувати чиновники, а роль "перших скрипок" (чи "перших балалайок"?) грають донецькі "парашутисти"

Чи потрібна "автономія" пересічному кримчанинові? Я народився і виріс у Кримській області України. Мій батько, дід, прадід і прадід мого прадіда – споконвічні кримчани (таврійці). З появою "автономії" півострів деградував. Деградував морально, економічно, соціально, культурно… А тому я робитиму все можливе, щоби припинити деградацію моєї рідної області. Подивіться біографії "автономізаторів": майже всі вони – зайди.

"Свобода" послідовно вимагає підвищення адміністративного статусу Кримського півострова до рівня нормальної української області (включно з Севастополем). Від виборів до виборів підтримка нашої ідеї кримчанами зростає. Тенденція неухильно свідчить, що найближчі місцеві вибори приведуть до всіх органів місцевого самоврядування у Криму та у Севастополі "свободівські" депутатські фракції. Якщо "автономія" є синонімом "свободи", то кримські "автономізатори" скоро отримають своє ;)

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх