,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Режим бандократії продовжує здійснювати політику геноциду проти української нації
  • 19 января 2013 |
  • 05:01 |
  • Alive |
  • Просмотров: 555
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
-7
Зокрема, Олег Соскін зазначив: "Національний банк України прийняв постанову щодо встановлення обмежень на виведення валюти фізичними особами за кордон на індивідуальній основі, яка набирає чинності 25 січня 2013 року. Цим документом НБУ фактично позбавляє громадян України права вільно користуватися своєю грошовою власністю у формі іноземної валюти, хоча це невід’ємне право кожного українця, закріплене в Конституції, зокрема в статті 41, яка визначає, що «кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним». В цей же час, стаття 22 Конституції гласить, що «Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані. При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод».

Хто дав право Нацбанку приймати такі постанови? Як могло Міністерство юстиції пропустити такий документ, і навіщо нам такий Мін’юст, якщо там працюють такі фахівці? Мабуть у них у свідомості залишилися комуністичні атавізми, і вони продовжують жити у світі комуністично-кадебістських химер. Адже вони затверджують на відповідність Конституції України та українському законодавству такі незаконні, антиконституційні та антиринкові інструкції.

Схоже, що й у Нацбанку вже не залишилося компетентних фахівців. Вище керівництво НБУ демонструє агонію, тому що скорочуються золотовалютні запаси. Але ж це відбувається в результаті злочинної економічної політики уряду, який розробляє бюджет із дефіцитом у розмірі 50 мільярдів гривень, дозволяє розкрадати народні гроші, а іншу частина дає на утримання карально-репресивного, паразитичного бюрократичного апарату. З другого боку, громадянам України не дають займатися самозайнятістю, забезпечувати себе самостійно, тому культивуються споживацькі настрої у значної частини населення і соціальний паразитизм. А як тільки людина починає працювати на себе і на свою сім’ю, вона одразу підпадає під податкові і поліцейські репресії.

А Національний банк, замість того, щоб припинити купувати облігації внутрішньої державної позики уряду і розкрадати національні золотовалютні запаси, накинувся на мільйони простих громадян України, посилюючи тиск і репресії.

Де це бачено в глобалізованому світі, в умовах ринкової економіки, священної недоторканної приватної власності і відкритої світової конкуренції, щоб хтось мав право вказувати людині, в якій формі їй слід тримати свою грошову приватну власність і де їй цю власність зберігати? Ніхто не може примушувати людину, розпоряджаючись, де вона повинна купувати свою власність, і де її тримати. І жоден Нацбанк, тим паче на чолі якого стоять агенти чужої країни, некомпетентні пройдисвіти, не може вказувати мільйонам людей, що вони повинні робити зі своєю приватною власністю у вигляді грошей.

Тому ця постанова є незаконною, антиконституційною, як є незаконним перебування на посаді голови Нацбанку такої сумнівної фігури, як Ігор Соркін. Він не мав ніякого морального права взагалі претендувати на цю посаду, адже він не відповідає жодним критеріям – ні за фаховими ознаками, ні за рівнем професіоналізму, ні за своєю біографією, тим паче, його родичі пов’язані із підприємницькою структурою чужинської держави, яка по суті є ворогом та експлуататором України – «Газпромом».

Отже, це рішення є антиконституційним, незаконним, і громадяни України не повинні виконувати цю злочинну інструкцію, а ті, хто причетний до її ухвалення, рано чи пізно будуть покарані.

Але бандитський режим Януковича не зупиняється, він продовжує свою політику геноциду проти української нації, члени правлячої кліки діють як окупанти та мародери, і тепер, щоб остаточно знищити середній клас в Україні і незалежних власників землі, Мінфін підготував зміни до Податкового кодексу, якими планує з 1 січня 2014 року збільшити втричі податок на землю.

Стає цілком очевидним, що мета олігархату, який перебуває при владі – легалізувати латифундії і позбавити мільйони українців їх головного ресурсу – землі. Зрозуміло, що перевиховати цих олігархів і сім’ю Януковича неможливо. Їх можна лише усунути від влади на основі 5 статті Конституції, встановивши у нашій державі реальне народовладдя.

То ж вихід лише один. Потрібно негайно скликати форум всіх антидиктаторських, антиузурпаторських сил, щоб виробити план усунення від влади Януковича та його кліки. Одним із першочергових кроків має стати формування союзу вільних міст України. Потрібно, щоб депутатський корпус міст на чолі з міськими головами, які не є запроданцями і лакузами правлячої бандократії, почав приймати рішення про те, що міста формують бюджети на базі власних надходжень і відмовляються перераховувати гроші в казначейство, оскільки це пограбування місцевих громад з боку правлячої кліки Януковича, Азарова, Арбузова.

Цей форум всіх антидиктаторських, антиузурпаторських сил повинен прийняти рішення про негайну ліквідацію всіх антиконституційних законів, які були прийняті з порушенням Конституції, в першу чергу це стосується Податкового і Кримінально-Процесуального кодексів, законів про введення податку на нерухомість і запровадження біометричних паспортів. Необхідно здійснити розслідування, чи була застосована корупційна схема з боку лобістів ЄДАПСу і депутата Грицака, при ухваленні закону про біометричні паспорти, і які стосунки Грицак, сини Януковича мають до ЄДАПСу, чи є вони акціонерами, співвласниками цієї структури, чи мають у ній якусь зацікавленість?

Треба провести детальну перевірку діяльності ЄДАПСу, з’ясувати, чи розташовані там сервери, які здійснюють збір всієї персональної інформації на українських громадян, в тому числі за допомогою камер спостереження. Потрібно взяти під контроль ці відеокамери і суттєво зменшити їх кількість.

Необхідно також негайно розпустити міліцію, скоротивши її найбільш брутальні каральні підрозділи, такі як «Беркут», внутрішні війська, а також ліквідувати Міністерство доходів і зборів, як антиконституційне і незаконне.

Українська Національна Консервативна партія звертається до інших опозиційних політичних партій, які вважають, що вони стоять на боці української нації і дотримуються про європейської орієнтації, до громадських організацій, профспілок, депутатів місцевих та обласних рад, міських голів, до всіх, хто не продався правлячому режиму, в кого є хоч крихта совісті і патріотизму, розпочати процес очищення України від Януковича та його кліки.

Кардинально важливим на цьому шляху є звільнення з буцегарень Тимошенко, Луценка, Волги та тисяч інших політв’язнів. Досить ховатися і мовчати!

Слава Україні! Героям слава! Смерть ворогам української нації!"

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх