,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Волинська "Свобода": Конкурс Табачніка "Лукомор'я" – новітній засіб русифікації України
  • 18 января 2013 |
  • 18:01 |
  • Batman |
  • Просмотров: 549
  • |
  • Комментарии: 6
  • |
-15
Волинська "Свобода": Конкурс Табачніка "Лукомор'я" – новітній засіб русифікації України


3 грудня 2012 року Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України, яке очолює відомий українофоб, русифікатор і фальсифікатор української історії Дмитро Табачнік, видало наказ №1378 про проведення Всеукраїнського конкурсу з російської мови "Лукомор'я" серед учнів 2–11 класів. Волинська обласна організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" вважає його таким, що сприяє русифікації підростаючого покоління, витісненню української мови, пропаганді російського імперського міфу про "братні народи" та "рускій мір", і вимагає відмовитися від його проведення на території Волинської області.

Тоді, коли українська мова, ЗМІ, кіно, культура, книговидавництво перебувають у загрозливому стані, коли спостерігається агресивний наплив іноземного російського продукту, коли скасована обов'язковість дубляжу фільмів українською мовою, коли діє закон Ківалова-Калєснічєнка, українофоб Табачнік продовжує свою послідовну антиукраїнську діяльність, реалізовуючи сценарій повторної русифікації України. І основний удар цей промосковський міністр із русифікації української свідомості спрямував на підростаюче покоління.

Заявка на участь у Всеукраїнському конкурсі з російської мови "Лукомор'я" нагадує звіт з упровадження російської мови у школах України. Так, у документі, який потрібно подати організаторам конкурсу, і який можна завантажити на сайті, необхідно, з-поміж всього іншого, вказати загальну кількість учнів у школі, скільки з них у кожному класі погодилося взяти участь у конкурсі, а також прізвище та контакти особи, відповідальної за проведення конкурсу "Лукомор'я" у кожному навчальному закладі. Крім того, за участь у конкурсі з популяризації російської мови кожний учасник має переслати оргкомітету, який розташований у місті Луганськ, по 14 гривень.

Між тим, жодних ініціатив, спрямованих на підтримку та утвердження української мови з боку міністерства, очолюваного горе-міністром Табачніком, немає. Навпаки, 25 жовтня 2010 року міністр освіти і науки України Табачнік підписав указ, яким фактично позбавив державної підтримки міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Міністерство освіти і науки, молоді і спорту України вже запланувало проведення цього року Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, водночас підкресливши особливий статус російської мови і свою відданість совєцьким традиціям. Тому додатковий всеукраїнський конкурс із російської мови "Лукомор'я" в цьому контексті є нічим іншим, як поширенням іноземної колоніальної мови на теренах України, який здійснюється з прямого благословення Москви.

Волинська обласна організація ВО "Свобода" вважає, що всеукраїнський конкурс із російської мови "Лукомор'я" в умовах нинішньої політики правлячого блоку Партії регіонів та комуністів є відновленням русифікації, тому йому не місце на території області.

Довідка: Щодо русофільського указу Табачніка про проведення Всеукраїнського учнівського конкурсу з російської мови "Лукомор'я" для учнів 2–11 класів відомий мовознавець свободівка Ірина Фаріон зазначила: "Ці наміри русифікувати українців нагадують потуги одіозної Єкатєріни Второй у різноманітні способи спричинити "обрусєніє" українського непокірного краю, як-от: доплати за вивчення російської мови, матеріяльну винагороду духовним школам за умови переходу на російську мову викладання тощо". Докладніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/035642/

Прес-служба Волинської обласної організації ВО "Свобода"

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх