,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дзержинський суд відхилив законі вимоги свободівця Олега Дебелого притягти міськраду до відповідальності за свавілля
  • 15 января 2013 |
  • 23:01 |
  • Batman |
  • Просмотров: 561
  • |
  • Комментарии: 4
  • |
-14
15 січня 2012 року Дзержинський районний суд Харкова відхилив позов свободівця Олега Дебелого до Харківської міської ради. Свободівець уже півроку судиться з Харківською міськрадою – влітку вона показово знищила приватний бізнес Олега Дебелого через його активну участь у протесті підприємців. Суддя Д.Лосєва, замість повного тексту постанови, зачитала вступну та резолютивну частини: попри беззаперечні докази законності вимог Олега Дебелого суд ухвалив рішення на користь Харківської міської ради.

Повний текст постанови суд зобов'язався надати до п'ятниці, 18-го січня, під час засідання вдовольнившись лише оголошенням вироку, хоча попереднє судове засідання відбулося ще 11 січня. Для підготовки сторін до судових дебатів розгляд справи було перенесено на 15 січня. Тобто, за декілька днів суд не спромігся сформулювати свою позицію в повному обсязі.

Члени Харківської міської організації ВО "Свобода" стояли під стінами суду з плакатами: "Ні – беззаконню!", "Українці мають право на справедливий суд!", "Честь судді – зупинити безкарність!", – доки там відбувалося судове засідання. Однак суддя не почула закликів та цілком очікувано відмовила задовольнити вимоги свободівця.

"Власне кажучи, мене особисто це рішення не дивує. Хоча ми і впевнені у своїй правоті, відчуваємо щодня наскрізну залежність судової влади від януковичів-азарових-добкіних-кернесів. Попри це, захист прав трудящих, підприємців завжди буде одним із головних завдань ВО "Свобода". Ми впевнені, що виборність суддів та їхня відповідальність перед громадою унеможливлять діяльність таких, з дозволу сказати, "суддів", – заявила після суду керівник юридичної служби Харківської обласної організації ВО "Свобода" Олена Злобіна.

Юридичний відділ Харківської обласної організації ВО "Свобода" уже готує апеляцію.

Нагадаємо, що в ніч з 27 на 28 червня 2012 року у Харкові почали зносити приватну кав'ярню свободівця Олега Дебелого. Попри відсутність достатніх документів для зносу та потужний спротив громадськості, з 12-ї ночі до 6-ї ранку заклад зрівнювали з землею. Перед тим за вказаним приміщенням кілька годин стежили спеціальні служби та особи в цивільному, схожі на тих, які раніше влаштовували побоїща на Клочківській та Одеській (http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/030953/).

"Єдине, що може робити кожен із нас – це не йти на повідку тих ляльководів, що "тримають" місто та контролюють суди. Влада бореться з українцями не лише грабіжницькими тарифами та мізерними зарплатами, але й шляхом несправедливого судочинства, відбиранням майна і землі, знищенням малого та середнього бізнесу. Якщо ми хочемо жити в цивілізованій європейській державі, кожен із нас повинен взяти на себе відповідальність за власне життя. Мусимо боротися за свої права та достойне життя!", – зазначив Олег Дебелий.

http://www.kharkiv.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/035575/

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх