,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Жители киевского дома не знают, кому платить за "коммуналку"
  • 14 ноября 2012 |
  • 14:11 |
  • JheaD |
  • Просмотров: 1297
  • |
  • Комментарии: 2
  • |
Комунальне непорозуміння! У столиці мешканці однієї з багатоповерхівок не знають, кому платити за послуги.
Фірма, на балансі якої цей будинок, передала свої повноваження іншій компанії, а жителів навіть не попередила. У людей контракти зі старою фірмою. А платіжки вже надходять - від нової. Що робити в такій ситуації, з'ясовував Юрій Мамон.
6 років тому Валерій Анатолійович придбав цю квартиру. Коли оформляв документи, уклав угоду і з обслуговуючою компанією, яка є дочірнім підприємством Київміськбуду. Звідти й отримував платіжки. Але цього місяця вони прийшли від невідомого приватного підприємства. Якому без відома мешканців передали на баланс будинок. Тепер чоловік хвилюється, адже тарифи можуть зрости.

Контракт передбачав ремонт усього дому - коштом компанії. Чи то косметичний у під'їздах, чи то заміну ліфтового обладнання - колишня фірма все вчасно виконувала.

Валерій Козачук, мешканець будинку:

- Всі питання вирішувалися в робочому порядку, без додаткової доплати. Нова компанія, ми з нею спілкувались по телефону, каже: нема питань ви збираєте кошти і за наші кошти це буде все ладитись, тому що вони на це кошти не передбачили.

Такі умови не на жарт обурили всіх мешканців. На зборах вирішили з новою компанією угоди не укладати і за новими платіжками не платити. А позбавити комунальних послуг компанія не має права, говорять юристи. Адже старий договір не розірвано.

Андрій Авторгов, адвокат, мешканець будинку:

- Відключення неможливе, тому що укладено договір і за цім договором управляюча компанія зобов'язана надавати комунальні послуги, і якщо будуть якісь дії стосовно відключення, то такі дії, на мою думку, можуть тягти за собою кримінальну відповідальність а також цивільно-правову у вигляді відшкодування збитків, заподіяні такими діями або бездіяльністю.

У Київміськбуді ситуацію коментувати відмовилися.

Юрій Мамон, кореспондент:
- Це вже інший район столиці, тут так само змінили обслуговуючу компанію. Більш того, мешканці цих будинків вже відчули на собі турботу нової фірми.

На вихідних у цій багатоповерхівці зникло світло. Полагодили його аж за дві доби. І не через складність поломки, а через непорозуміння новоспеченої обслуговуючої компанії та аварійних служб.

Лілія Дорофеєва, мешканка будинку:

- Мы же звонили во все инстанции, первое в Киевенерго, нам не помогли, в аварийную службу, к нам никто не выехал .

Після такої ситуація тутешні мешканці планують створити ОСББ. А наші попередні герої говорять - не платитимуть, доки з ними не зустрінуться керівники нової обслуговуючої компанії.Юрій Мамон, Вадим Ревун, Новини, телеканал "Інтер"
Подробности-ТВ

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх