,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Старые новости
+4
Можливо, це політична культура суспільства така, що чиновник повинен мати особливий статус у всьому – аж до того, що заради його безпеки мають перекривати рух, і громадяни, які найняли цього чиновника на роботу, повинні стояти в пробці та чекати, поки високопосадове тіло проїде.

Спрощено цю систему координат можна окреслити двома словами – "пан" і "бидло".

Рух на дорогах перекривають і для Ющенка, і для Тимошенко, і для Литвина.

Читач може запитати: "Чому цей блог присвячений перекриттю вулиць для Тимошенко, якщо так роблять всі інші?"

Тому що сама Тимошенко відокремила себе від "всіх інших", розділивши політичне поле на "праведників", до яких відноситься вона, і "корупціонерів-злодіїв", куди входять її вороги.

Тимошенко дуже довго переконувала суспільство, що "не така, як інші".


"Я 90% часу свого життя їжджу без кортежів. Я їх просто ненавиджу, ці кортежі! Навіть ті 10%, коли мені доводиться їздити з певним супроводженням, я заборонила перекривати рух. Робити хаос на дорогах, перекривати рух, потім щоб по дві години чекали, поки якийсь кортеж проїде, це просто політичне свинство", – якось заявила Тимошенко на прес-конференції.

Як все відбувається насправді, журналісти могли переконатися в середу.

У розпал робочого дня Тимошенко вирішила зробити невелику паузу для політичного піару – вона з'їздила на Поштову площу зафіксувати свою участь у процесі повернення грошей вкладникам банку "Родовід".

Звичайно, без журналістів проконтролювати цей процес Тимошенко не могла – бо вистава робилася не стільки для вкладників "Родовід-банку", скільки для телегладачів.

Тому секретаріат Кабінету міністрів замовив автобус для преси, щоб вона відзняла відео про поїздку Тимошенко в "Родовід".

Оскільки автобус з журналістами рухався за автомобілем прем'єра, це дало можливість сфотографувати, як насправді їздить Тимошенко.Не відомо, в яких-таких 90% випадків Тимошенко їздить "без кортежу", але в "Родовід" вона відправилася в кортежі, який щонайменше складався з п'яти автомобілів супроводу.

Ну, і як видно на фото, вулиці, по яким мчить Тимошенко, є неприродно порожніми. Чому? Правильно, тому що вони... перекриті.

"Треба вміти організовувати роботу так, щоб не заважити людям", – казала Тимошенко, коли розповідала про те, що їздить без кортежів.

Золоті слова! Особливо раді їх почути були би люди, які простояли в пробках і зламали свої плани через бажання прем'єр-міністра попіаритися на виїзді.

My Webpage
-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх