,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Для тисяч жителів Стаханова опалювальний сезон не почнеться
Кілька тисяч жителів Стаханова на Луганщині сидітимуть взимку у холодних квартирах, ідеться у сюжеті ТСН.

Торішній опалювальний сезон у місті був останнім - 8 міських котелень зупинилися назавжди.
Передбачалося, що всі містяни до цього часу матимуть в оселях індивідуальне опалення, але прогнози не справдилися.

Пенсіонерка Валентина Михайлівна в очікуванні перших холодів дістала з комори теплі чоботи. Не для вулиці – для дому. Каже, як вдарять морози, вона у них днює і ночує. В квартирі жінки немає навіть батарей, але про те, щоб поставити котел за 15 тисяч гривень, вона навіть і не мріє.

"Ось так і живу - одягаю чоботи, штани, гамаші, пальто і сиджу. А що, грошей немає - так і живемо, терпимо і все, - то хіба ж я одна така", - розказує Валентина Осадченко.
Таких, як Валентина Михайлівна, у Стаханові чимало. Тактика зимового виживання - однакова.
"Вкриюся, та й сплю у валянках... Де мені стільки грошей брати, у мене їх ніколи й не було", - скаржиться Тамара Корнієнко, мешканка Стаханова.

Котельні зачинені, металеві комунікації - в брухті. Отака децентралізація опалення. Наприкінці вересня місцева влада планує виділити гроші, щоб частково компенсувати пільговикам вартість індивідуальних котлів та необхідні роботи. Найбільше у Стаханові тих, хто може розраховувати на відшкодування хіба що чверті суми. Але, по-перше, наразі невідомо, коли, а по-друге, й решта суми для пенсіонерів непідйомна. А є й такі, хто і грошей на своє опалення не мають, і на пільги сподіватися не можуть.
"Потрібно було прийняти рішення про поетапне переведення житлових будинків з централізованого на індивідуальне (опалення – прим. ред.), але було прийнято таке абсурдне рішення, коли одразу все - покінчили тим, що закрили котельні", - зазначив депутат Стаханівської міськради от КПУ Віктор Кримцев.
У тому, що децентралізація пішла хаотично, нинішній мер звинувачує свого попередника. А тепер, мовляв, утримувати на плаву розбалансовану систему міського опалення й переводити місто на індивідуальне поступово - район за районом - вже неможливо.
"Котельні лише на 17% потужності. Поясніть мені, будь ласка, це по-хазяйськи щороку напрацьовувати на 7 млн борги по енергоносіях?.. Ви самі розумієте, що зараз з газом в країні? Ніхто нам прощати їх не збирається, їх треба платити", - наголосив міський голова Стаханова Юрій Борісов.
Міські чиновники впевнені, що нині вони діють по-господарськи. Принаймні, боргів за газ більше не буде.ТСН

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх