,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Тимошенко заявила, что ее облучают: Такой приказ мог отдать только Янукович. ТЕКСТ
Об этом на брифинге возле харьковской больницы «Укрзализныци» рассказал ее защитник Александр Плахотнюк, сообщает Цензор.НЕТсо ссылкой на сайт БЮТ. По его словам, в палате Юлии Тимошенко* были изъяты два дозиметра. По поводу
обыска Юлия Тимошенко обратилась с заявлением к руководителю Качановской колонии Ивану Первушкину. По словам Плахотнюка, никакими нормативными документами не запрещено держать такие приборы. «Возникает вопрос: чего бояться? Зачем их изымать? Они не являются ни радиоприемниками, ни передающим устройством или звукозаписывающим. Этот прибор лишь фиксирует уровень радиации», - отметил адвокат.
Полный текст заявления Юлии Тимошенко:

"Сьогодні, 13.09.2012 року, в палаті, де я перебуваю, проводився повний обшук в кращих традиціях 37-го року. Я переконана, що цей обшук проводився з однією метою: вилучити у мене два дозиметри (один - основний, другий - контрольний), які давали мені можливість незалежно від органів влади контролювати в постійному режимі рівень радіації в приміщеннях, де я перебуваю.

За період такого контролю чотири рази дозиметр показував дані, які суттєво перевищують норму, що зафіксовано на приладі в накопичувальному режимі. Я планувала передати ці дозиметри в найближчий час моїм захисникам для оприлюднення цієї інформації.
Сьогодні під час обшуку у мене навмисно вилучили обидва прилади. Я переконана, що цей обшук був організований для вилучення приладів безпосередньо за дорученням Януковича, бо саме він здатний зараз впливати спеціальними засобами на моє здоров'я і життя. І саме вилучення дозиметрів, про які знала адміністрація колонії, є зайвим тому підтвердженням.

Ніяким офіційним замірам, які будуть проводити представники влади стосовно рівня радіації та інших шкідливих впливів на моє здоров'я, я не довіряю. Я вимагаю терміново дозволити моїм захисникам передати мені нові дозиметри, бо ті, що вже побувають в руках СБУ, не будуть придатні для об'єктивних вимірів, яким можна довіряти.

Вважаю, що вилучення у мене дозиметрів, про які я самостійно повідомила представників колонії, які проводили обшук, є незаконним та зроблено за дорученням Адміністрації Януковича, щоб позбавити мене права на незалежний контроль рівня радіації, який я мала можливість проводити.

Юлія Тимошенко

http://censor.net.ua/news/217404/timoshenko_zayavila_chto_ee_obluchayut_takoyi_prikaz_mog_otdat_tolko_yanukovich_tekst_video


-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх