,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Дніпропетровськ урочисто відсвяткує перемогу Колими над Бухенвальдом
-10
9 травня о 9.30 на бульварній частині алеї Слави (навпроти в'їзду до хірургічного корпусу лікарні ім. Мечникова) очільники міста та області висаджуватимуть листяні дерева.

О 10.00 відбудеться урочиста церемонія покладання квітів до Монументу Вічної Слави з нагоди 67-ї річниці Великої Перемоги. Про це повідомили в управлінні культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. У покладанні квітів візьмуть участь ветерани Великої Вітчизняної війни, керівники області та міста, районів, представники громадських та партійних організацій.

Об 11.30 на Фестивальному причалі відбудеться церемонія опускання "Вінка Пам'яті" на води Дніпра. Квіти вічної пам'яті та шани героям, що загинули в Дніпрі за роки війни, опускатимуть: керівники області та міста, ветерани Великої Вітчизняної війни, діти. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанують пам'ять загиблих воїнів.

О 12.00 на Фестивальному відбудеться святковий військовий парад. Очолюватимуть парад автомобілі з військовослужбовцями, за якими колоною пройдуть 15 військових парадних коробок з різних частин та спецпідрозділів. Разом з військовими у параді братимуть участь підрозділи „Беркуту", МНС, курсанти університету внутрішніх справ, інституту залізничного транспорту, вихованці військового ліцею. Після цього відбудеться виступ розвідроти 25-ї окремої повітряно-десантної бригади 6 АК.

О 13:00 від Фестивального причалу стартує міська легкоатлетична естафета.У естафеті візьмуть участь школярі, студенти технікумів та вищих навчальних закладів міста, усього понад дві тисячі учасників. Учасники естафети пробіжать за маршрутом: Фестивальний причал-ресторан "Поплавок"- вул. Половицького- вул. Сєрова- вул. Леніна- Фестивальний причал.

З 15.00 на сцені Фестивального причалу розпочнеться святковий концерт за учасю кращих самодіяльних колективів.

О 21.00 на вулиці Малиновського (в районі літака) відбудеться воєнний салют на честь 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Одночасно з воєнним салютом в районі Фестивального причалу відбудеться святковий феєрверк.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх