,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Андрія Денисенка кілька годин допитували в управління СБУ
-1
"Зміст питань, які мені ставили, чітко засвідчує спроби спецслужб сфабрикувати версію про причетність опозиції, зокрема "Свободи", до організації терактів у Дніпропетровську" - зазначив Андрій Денисенко.

"Мене цілком серйозно запитували, чи я виготовляв коли-небудь вибухові речовини або вибухові пристрої, чи маю якесь відношення до організації та здійснення терактів. І це при тому, що усім у Дніпропетровську чудово відома моя позиція щодо застосування виключно конституційних і ненасильницьких методів політичної боротьби. Питання стосовно діяльності ВО "Свобода" мали відкрито тенденційний характер, щоби надалі нашу партію можна було потрактувати як незаконне воєнізоване формування. Зокрема запитували, чи не використовують у нашій організації прізвиська і псевда, чи не має серед членів партії екстремістськи та радикально налаштованих осіб. На останнє я відповів, що в нас є особи радикально налаштовані проти корупції, проти порушення прав і свобод громадян та проти дискримінації за політичною ознакою шляхом безпідставних викликів на допит і звинувачень активістів опозиції в тероризмі, і що сам я належу до когорти цих осіб. А серед відомих мені екстремістських організацій я назвав Партію регіонів, яка здійснила антиконституційний переворот і є організованим злочинним угрупованням за територіально-клановими ознаками. Відповідаючи на питання, що мені відомо про осіб, які здійснили теракти, я висловив свою думку, що за ними можуть стояти спецслужби Росії, зацікавлені в дестабілізації ситуації в Україні, або партія влади", - заявив свободівець.

Раніше Андрій Денисенко заявляв, що попри запевнення міністра внутрішніх справ та голови СБУ про відсутність підстав для розробки "політичної версії" дніпропетровських терактів "правоохоронці" проводять оперативні заходи зі встановлення місця перебування та прослуховування засобів зв'язку активістів націоналістичних організацій із метою покласти відповідальність за вибухи на противників режиму Януковича.

Як повідомляє сайт ВО "Свобода", спроби "повісити" реальні чи надумані терористичні акти на активістів партії. 3 травня 2012 року міліціянти навідались до виконувача обов'язків голови Чернігівської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Євгена Васильченка. Мета візиту "правоохоронців" - з'ясувати, чи причетні місцеві свободівці до закладання термоса, схожого на вибуховий пристрій, який, як відомо, було знешкоджено в Чернігові 30 квітня. За день до цього міліціянти намагались поспілкуватись із заступником голови обласної організації та місцевою активісткою партії.

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх