,


Наш опрос
За последние 30 лет ваша жизнь в Украине
Улучшилась
Изменилась, но не особо заметно
Ухудшилась
Я покинул Украину
Я не проживал в Украине последние 30 лет


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


ЗАЯВА у зв’язку з терористичними актами в м. Січеславі (окупаційна назва Дніпропетровськ)
-4
“Фахівці” по розгону мітингів та протестних акцій, биттю студентів, чорнобильців, підприємців тощо виявляються безсилими перед викликами часу. Нічого дивного в цьому немає. В системі, де процвітає корупція, де принцип підбору керівних кадрів простий – відданість “Сім’ї”, а не вміння добре робити свою роботу, де особовий склад задіюється для захисту інтересів певного панівного клану та обслуговування політичної сили внутрішніх окупантів, по-іншому бути не може.

Все це розв’язує руки і стимулює різну наволоч, яка, виконуючи чиїсь антиукраїнські замовлення, безкарно перейшла певну моральну межу і почала підривати мирних людей в мирній країні. Чиє замовлення? Здогадатися доволі легко... Звичайно, ще замало інформації, щоб робити однозначні висновки, але чітко зрозуміло, що:

Без сумнівів, серія вибухів, що відбулися протягом останнього часу є антиукраїнським проявом: на НАШІЙ землі підривають НАШИХ людей, НАШИХ жінок і дітей. Роблять це цинічно, холоднокровно і впевнено. Жодна причина (релігійна, політична, кримінальна, психічна) не може виправдати свідоме й навмисне каліцтво та вбивство цивільних людей. Питання навіть не стоїть про якісь обґрунтування – так чинять тільки покидьки.
Вибухи в Січеславі мали за мету внести паніку, хаос, дестабілізацію. Ніхто не взяв на себе відповідальність. Ніхто не заявив про свої вимоги. Вважати, що відбулися кримінальні розборки абсурдно – в чому їх сенс? Але ХТОСЬ це зробив, і зробив це для ЧОГОСЬ.
Без конкретного фактажу не можна однозначно стверджувати кому ці вибухи потрібні, бо, дійсно, політично можна дуже вигідно розігрувати цю карту абсолютно всім (як владі, так і опозиції), щоб не розповідали нам різні аналітики та спеціалісти. Ці вибухи можуть як нанести непоправний удар по режиму Януковича, так і зіграти йому на руку.
Єдине, що можна стверджувати з впевненістю – це зацікавлення Росії. Підтвердженням того є практично миттєве взяття на контроль ФСБ цього теракту та “щире” бажання допомогти своїми спеціалістами. Така “співпраця” з російськими та білоруськими “колегами” явно не виведе на російський слід і заблокує один із напрямків пошуку терористів. Чомусь іншими нещодавніми терактами (навіть із загибеллю людей) наші імперські сусіди так відверто не цікавилися.
Очевидно, що виконання вибухів проводилось не однією людиною, а добре підготованою (чомусь гадається, що не по Інтернету) групою осіб. М’яко кажучи, дивує версія про групу(!) психічно ненормальних людей. Щоб провести таку операцію і при цьому чітко розрахувати час, місце та потужність вибухів, щоб не було смертей, треба бути практиком і мати досвід. Осіб пов’язаних з вибухо-технічною справою не так вже й багато, всі вони десь навчались, служили. При бажанні їх можна вирахувати. Якщо ж це не вдається, тоді виникає запитання: “А може ті спеціалісти – закордонні “гастролери”, або особи, які пройшли підготовку, для виконання терористичних завдань, не в Україні?”
Цікавою є географія всіх вибухів – це східна та центральна Україна (Запоріжжя, Харків, Дніпропетровськ). Якщо всі теракти пов’язані між собою і мають певну мету, то висновок напрошується сам собою – це робиться для того, щоб можна було легко формувати потрібну суспільну думку. Поділ на “Схід”-“Захід” завжди використовується ворогом в час, коли народ об’єднується для боротьби з окупантом: чи внутрішнім, чи зовнішнім.
Однозначно, ці події вказують на ряд великомасштабних проблем: низький професійний рівень правоохоронних органів та спецслужб; максимально низький рівень ідейності та патріотизму в їх лавах; незадовільне фінансування силових структур, мізерні зарплати та невирішені соціальні проблеми особового складу; врешті, шалена корупція та перетворення владою МВС і СБУ на своєрідні бізнес-корпорації (де начальство того чи іншого рівня визначається не професійними якостями, а вмінням “рубати бабло” і передавати його нагору).
При цій ситуації, навіщо виявляти справжні терористичні загрози, або шукати справжніх терористів? Найкращий спосіб – це призначити винних в короткий термін (як тризубівців по справі підриву ідола Сталіна), або займатися імітацію боротьби з тероризмом (приклад “васильківських терористів”), а потім, після фальсифікацій та катувань “підозрюваних”, браво рапортувати “пРезиденту” про відвернення терористичної загрози та отримувати чергові звання, посади, премії,.. і “шану” Папи і новоявлених панів із “Сім’ї”…

ВИСНОВОК. Ці теракти ще раз доводять, що без вирішення головної проблеми українців – створення СВОЄЇ Національної держави, будь-які інші питання (політичні, соціально-економічні, безпеки тощо) вирішити неможливо.

Національна безпека, безпека держави та безпека громадян – речі неподільні. І доки існує “на нашій не своїй землі” цей промосковський, кримінально-олігархічний внутрішньо-окупаційний режим, мати БЕЗПЕКУ як колективну, так і особистісну неможливо.

Отже,

Смерть терористам – ворогам українського народу!

Геть режим внутрішньої окупації!

Слава Національній революції!

Слава Україні!

Координатор УНС Дмитро ЯРОШ
Голова ЦП ВО “Тризуб” ім. С.Бандери
Андрій СТЕМПІЦЬКИЙ

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх