,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Податок на тарганів приблизить Україну до Європи
-9
Податок на тарганів приблизить Україну до Європи

1,9 млрд. гривень – саме таку суму виділив уряд України для закупівлі “Bug-strike 5000″. Прилад, що розроблений китайською фірмою Knie, найближчими місяцями з’явиться в житлі кожного українця. Про це повідомляється на сайті уряду. Прилад займається підрахунком комах, що мешкають в помешканні, і передає дані в спеціальний департамент Державної податкової служби України.

Це пов’язано із тим, що новий податок на домашніх тварин, який планують ввести незабаром, за підрахунками експертів не покриє навіть тих коштів, які виділяються на притулки для бродячих тварин. Тому, з метою збільшення надходжень до бюджету на ці потреби, відтепер, відповідно до нового податкового законодавства, “домашніми тваринами” прийнято вважати тарганів, павуків і мурах (а у літній період – мух і комарів).

Крім того, Державною податковою службою передбачена система штрафів, якими обкладатиметься особа, з помешкання якої будуть передаватись занижені дані про кількість домашніх тварин.

“Такі зміни в податку безумовно позитивно вплинуть на економіку України, оскільки прискорять процес інтеграції нашої держави з ЄС, – розповідає UaReview речник податкової служби Іван Гуц, – Ви ж знаєте, як Захід бореться за рівність людей різних рас, віросповідань та статеву рівність. Те саме стосується тварин – ну от чим тарган гірший домашнього котика? Ми проти будь-яких дискримінацій.”

My Webpage

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх