,


Наш опрос
Какие эмоции вызывает у вас отдых Президента Украины на Мальдивах?
Никаких. А должны?
Восхищение
Негодование
Зависть
Недоумение
Уважение
Смех
Обиду за державу
Злорадство
Мальдивы это где?


Показать все опросы
Other


Курсы валют


Курсы наличного обмена валют в Украине

Внешний вид


Юлія Тимошенко потребує негайного лікування, - німецькі медики
-9
Лідер опозиції Юлія Тимошенко хвора і потребує негайного лікування.

Про це йдеться у висновках німецьких лікарів стосовно стану здоров’я екс-прем’єра, повідомляється у прес-релізі клініки «Шаріте».

У документі зазначається, що вранці 7 березня в Києві відбулася зустріч лікарів медичного центру "Шаріте - університетська медицина Берлін", професора Карла Макса Айнхойпля і професора Норберта Хааса, посла Німеччини в Україні д-ра Ганса-Юргена Гаймзьота і представника Відомства Федерального канцлера Німеччини з Генеральним прокурором України Віктором Пшонкою, міністром охорони здоров'я України Раїсою Богатирьовою, заступником міністра закордонних справ Русланом Демченком і заступником Генерального прокурора.

«В ході цього засідання Генеральний прокурор заявив, що у разі потреби медична допомога колишньому прем'єр-міністру України Юлії Тимошенко може бути надана за межами харківської виправної колонії», - йдеться у прес-релізі клініки.

«Під час другого засідання професор Айнхойпль і професор Хаас передали своє заключення українським лікарям і лікарям спільної міжнародної медичної комісії, а також представникам Міністерства охорони здоров'я і Державної пенітенціарної служби», - зазначають німецькі медики.

«В результаті детального обговорення українські і німецькі лікарі досягли консенсусу відносно встановлення діагнозу. Вони одноголосно дійшли висновку, що пані Тимошенко хвора і потребує термінового лікування», - наголошують лікарі.

Німецькі медики вказали на те, що необхідне лікування не могло б бути проведене у в'язниці відповідно до міжнародних стандартів у зв'язку зі своєю комплексністю, і підтвердили свою готовність і далі супроводжувати процес лікування.

«Генеральний прокурор України прямо висловив своє схвалення. З інших питань була досягнута угода про конфіденційність», - йдеться у документі.

СВОБОДУ ТИМОШЕНКО, УКРАЇНО ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ ЛІДЕРА НАЦІІ!!!

-->


Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут видеть и оставлять комментарии к данной публикации.

Вверх